Tyčový mixér pro výherce soutěže!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Leonardo da Vinci.

Výherce: Marián Kulich ye Sezimova Ústí. Gratulujeme!

Tyčové mixéry české značky CONCEPT se vyznačují kvalitním zpracováním a vynikajícím výkonem. Oceníte i jejich elegantní design a jednoduchost ovládání.

Proč zvolit mixér Twister:

 1. KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
  Ponorný tyčový mixér značky Concept je vyroben z odolného plastu a vybaven dvojitým nerezovým nožem. Kvalitní materiál spojky převodu zabezpečí dlouhou životnost vašeho spotřebiče.
 2. SILNÝ PŘÍKON
  Se 400 wattovým morem zvládnete připravit různé druhy koktejlů, omáček, pomazánek, přesnídávek, a pak i rozdrtit led na osvěžující drink. Ušetříte s ním spoustu času.
 3. JEDNODUCHÁ MANIPULACE
  Nástavec na tyčový mixér pouze “nacvaknete” – nezdržujete se žádným hledáním zámečků a šroubováním. Po skončení vaření nástavec stejným způsobem vysadíte, a opláchnete.
 4. VYLEPŠENÁ KONSTRUKCE
  Vylepšená konstrukce ponorných mixérů Concept zabraňuje zachytávání nečistot a usnadňuje mytí. Spočívá také v prodloužení trnů tyčového nástavce, které zabrání rozstřikování tekutiny při mixování.
 5. VZHLED
  Elegantní design tyčového mixéru Concept TWISTER způsobí, že s ním budete rádi pracovat – nejen proto, že se stane vaším výborným pomocníkem, ale také proto, že se Vám bude prostě líbit.

Soutěžní otázka:

Kdo vynalezl automatický systém pro otáčení rožně na opékání?

 Isaac Newton Leonardo da Vinci

 

 

 

 

 

 

 

Jeden z vás, který správně odpoví, dostane tyčový mixér Concept.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 21.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 22.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.my-concept.cz.

Tyčový mixér pro výherce soutěže!