Truhlík na květiny pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Truhlík Mareta

Jaro je ve znamení květin a jejich přesazování. Rozkvetlá okna a parapety dodávají domům a bytům radostný vzhled. K tomu jim pomáhají květníky a truhlíky. Samozavlažovací truhlík Mareta dokáže umocnit krásu květin a barevně zapadnout do prostředí, protože umožňuje kombinovat vrchní a spodní díl. Můžete tak vytvořit variace podle své chuti. Celkem jich je možné vytvořit 49 ze 7 vrchních a 7 spodních dílů. Samozavlažovací systém pomáhá, abyste se z květin hlavně těšili a měli méně starostí. Hladinoměr pomáhá rychle zjistit, kolik zbývá v zásobníku vody. Doplnit ji lze jednoduše dolévací šachtou, která je součástí hladinoměru. Mareta je k dostání ve dvou délkách: 60 a 80 cm. Po přesazení se rostliny 3 až 8 týdnů zalévají ze shora přes substrát, dokud se jejich kořeny nedostanou až k vodě. Poté je možné dolévat vodu přímo do zalévací šachty. Zásobník vody je dostatečný na to, aby rostliny měly dost vláhy po několik dnů. Musíme ale pamatovat na to, že během horka je každá rostlina žížnivější, a bude proto potřebovat doplňovat vodu častěji.  mezi doporučené rostliny pro truhlíky Mareta patří např. surfinie, verbeny, fuchsie, begónie, lobelky nebo kejklířky. Truhlíky seženete v hobby marketech a zahradnických centrech.

Soutěžní otázka:

Mareta se kromě samozavl. truhlíků vyrábí také jako samozavlažovací květináč. Používají se i zde knoty pro přepravu vláhy k rostlině?

 a) ano b) ne

 

 

 

 

 

 

Tři výherci dostanou truhlík Mareta od společnosti Plastia, s.r.o.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.3. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.3. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.plastiaobchod.cz

Výherci: Stanislava Blaščáková z Lovosic,Jaroslava Křenová ze Zlína a Lukáš Jasoněk ze Slavkova.

Gratulujeme!

Truhlík na květiny pro tři výherce!