Tři správné odpovědi vyhrávají!

Rubrika: Soutěže

Rose butter

Ziaja je ve světě velmi oblíbenou kosmetickou značkou. Všechny produkty jsou čistě přírodní a jejich složení je založeno na farmaceutických zkušenostech. Všechny produkty před uvedením na trh jsou klinicky testovány.Nyní Vám nabízíme růžovou řadu kosmetiky Ziaja. Růžové máslo, získané z oleje z rostliny Rosa canina, je bohaté konzistence a je vhodné pro každodenní péči o pleť po 30 roce života. Je ideální pro zralou pleť se sklonem ztrácet pružnost a flexibilitu. Výrazně vyhlazuje, hydratuje a rozjasňuje pleť. Působí protivráskově.   Posláním kosmetiky Ziaja je snoubit vědecky ověřené přírodní složky a moderní technologie, a tím nabídnout vysoce kvalitní kosmetické produkty, které pomáhají pokožce dosáhnout maximální dokonalosti.

Soutěžní otázka:

Jaký symbol mají všechny výrobky Ziaja?

 a) Zelený bod b) Červený bod

 

 

 

 

 

 

Tři z vás dostanou kosmetický balíček s produkty Ziaja – Rose butter.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.10. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 14.10. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.ziaja.cz

Výherci: Hana Kozojedová z Opařan, Lenka Hejduková ze Zámrsku, Jan Šurc st. z Pardubic, Jiřina Mertová z Rudy nad Moravou, Olga Myslíková z Ostravy.

Gratulujeme!

Tři správné odpovědi vyhrávají!