Soutěž o tři keramické výrobky!

Rubrika: Soutěže

Keramika, kterou Váš dům, byt, chata či chalupa potřebuje

Správná odpověď: art.clay.

Výherci: Jana Strádalová z Dačic, Marie Vejvodová z Bečova nad Teplou a Jaroslav Honzík z Heřmanova Městce. Gratulujeme!

Keramika k bydlení patří. Pokud má kromě praktického užitku i dekorativní charakter, tím lépe. Přesně takové jsou i ceny v naší dnešní soutěži, které dodal nejmenovaný výrobce působící na serveru pro prodej rukodělných výrobků www.simira.cz. O své keramice říká:

S “hlínou”  pracujeme  hezky ručně,  vypalujeme ji na vysokou teplotu 1150 °C a proto je naše nádobí pevné a odolné. Můžete ho třeba strčit do myčky či trouby, ale hlavně z něj mlsat dobroty.

 


První cenou je kvašák, chcete-li hrnec na kvašenou zeleninu (pickles). Kdo jednou zkusí kvasit, už nechce jinak. A keramické kvašáky jsou pro kvašení zeleniny prostě top. Kvašená zelenina je nejen velmi chutná, ale především zdravá. Dodává tělu probiotické bakterie a působí tak příznivě na střevní mikroflóru a posiluje imunitní systém. Obsahuje rovněž velké množství vlákniny. Recepty na kvašenou zeleninu najdete ZDE

 

Druhou cenou je pícka na jablíčko. Věcička, která dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, provoní byt a zároveň připraví sladkou pochoutku.

 

 


Třetí cenu netřeba blíže představovat, jedná se o klasický, dobrý a poctivý hmoždíř. Drcení koření či soli již nebude problém.

 

Soutěžní otázka:

Jakou přezdívku používají autoři této keramiky na handmade serveru www.simira.cz?

 art.clay lumír

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou originální dárek z handmade serveru www.simira.cz.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 4.10.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 5.10.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.simira.cz.

Soutěž o tři keramické výrobky!