Topení bez rizika

Záložní zdroj ASTIP

Máte obavu, že váš přetopený kotel vybouchne, nebo přestane fungovat, když nečekaný výpadek proudu zastaví ventilátory, oběhová čerpadla, podavače či meřicí zařízení včetně elektroniky? Pokud si zakoupíte některý z automatických záložních zdrojů řady ASTIP PS, můžete být v klidu ve dne i v noci.

Jde o automatické přetížitelné systémy typu OFF-Line, vyhovující požárním předpisům. Všechny typy záložních zdrojů ASTIP PS jsou osazeny bezúdržbovými bateriemi (standardní životnost 7 let) a automatickým nabíječem, který je udržuje v pohotovostním režimu. Typ, a tedy i velkost záložního zdroje řady ASTIP PS, si vyberete podle příkonu, potřebného pro udržení funkce vašeho kotle.

Záložní zdroje se při běžném provozu automaticky nabíjejí ze zásuvky o napětí 230 V. Při výpadku proudu dojde k plynulému přechodu ze sítě na napájení z baterií a naopak. Na blížící se konec zálohování upozorňuje záložní zdroj zvukovým signálem. Montáž i ovládání záložních zdrojů ASTIP PS je velice jednoduché, sada pro upevnění na zeď je součástí dodávky.

Cena záložních zdrojů pro potřebu v chatách a chalupách, tedy pro příkony 30 a 50 W, se pohybuje od 5 do 8 tisíc Kč.

www.astip.cz

Topení bez rizika