Toast plný obilovin

Toast multigrain

Současná uspěchaná doba nám nepřeje ani chvilku oddechu. Výsledkem je pak únava, nedostatek pohybu a snazší podléhání civilizačním nemocem kvůli nadměrné zátěži a střesu. To je také jeden z důvodů, proč se stále větší množství lidí přiklání k vyváženějšímu způsobu života. Kromě pohybu a relaxace je velmi důležitá správná strava.
Odborníci doporučují zařazovat do svého jídelníčku více zeleniny a celozrnných potravin pro jejich blahodárné účinky na organismus. Výtečným příspěvkem k vyvážené stravě může být i křupavý celozrnný Toast Multigrain od Racia. Křehký toast obsahuje až 8,3 % vlákniny a více než 75 % celozrnných složek. Je velmi dobře a snadno stravitelný a vhodný jak k snídani či svačině, tak i k rychlé lehké večeři. Můžete ho doplnit třeba krůtí šunkou, sýrem Cottage a zeleninou a svačinka či večeře jsou na světě.
Nespornou výhodou je i to, že balení těchto toastů můžete mít otevřené i několik dnů a pořád budou stejně křehké a křupavé jako po otevření.

Praváchuťobilovin

Toast Multigrain od Racia je přímo napěchovaný směsí obilovin s vysokým obsahem vlákniny. K celozrnnému pšeničnému základu jsou přidané:

  • Lněná semínka – obsahují Omega3 a Omega6 nenasycené mastné kyseliny a spoustu vitaminů a minerálních látek. Právě tato kombinace napomáhá předcházet rakovině, dysfunkci jater a cukrovce.
  • Slunečnicová semínka – jsou bohatým zdrojem vitaminu E a B1, zároveň obsahují také hořčík, železo, vápník, fosfor a nenasycené mastné kyseliny. Slouží jako prevence vysokého krevního tlaku a potíží se štítnou žlázou.
  • Sezam, kukuřice a pohanka – zdravé trio pomáhá v boji proti osteoporóze, posiluje imunitu a vazivové tkáně a je prevenci revmatických potíží.
  • Oves a proso – napomáhají pročištění organismu, harmonicky působí na nervový systém, snižují cholesterol a regulují hladinu cukru v krvi.

 

Doporučená prodejní cena balení 125 g je 29,90 Kč. Více informací nawww.racio.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: RACIO

 

 

 

Toast plný obilovin