Startuje soutěž Barevná hra recy-věcí

Již 3. ročník tvořivé soutěže pro veřejnost Barevná hra recy-věcí startuje 27. dubna. Letos se mohou soutěžící zúčastnit buď jako jednotlivci, nebo jako týmy.

 

Co se starými dveřmi?

 

Může se z nich stát stůl na zahradu

 

 

K účasti láká nejen zajímavé téma, ale také atraktivní odměny. Hlavní výherce v každé z kategorii získá 50 000 korun. Mottem soutěže je ukázat, jak lze vdechnout starým a nepotřebným věcem nový život. Často přitom stačí jen dobrý nápad, štětec a vhodný nátěr. Novinkou letošního ročníku je otevření dvou soutěžních kategorií – pro jednotlivce a pro skupiny.

 

Zajímavé ceny
Přihlásit do soutěže se může každý, kdo zapojí fantazii a pomocí Balakrylu a drobných úprav vytvoří ze staré věci novou. Takovou „recy-věc“ stačí již jen jednoduše přihlásit prostřednictvím registrace na stránce www.balakryl.cz/soutez, nahrát fotografie „před“ a „po“ a přidat stručný popis proměny. Autor nejzajímavější realizace v každé kategorii získá 50 000 korun. Výrobky je možné přihlašovat od 27. 4. 2015 do 27. 6. 2015. Poté odborná porota vybere 2x desítku finalistů a o obou vítězích rozhodne veřejnost hlasováním na facebooku. Jednou z podmínek k účasti v soutěži je využití barev Balakryl, takže součástí registrace musí být i účtenka dokazující jejich nákup. Zajímavé ceny získají i ostatní finalisté a vylosovaní hlasující porotou, přičemž menší odměna čeká na úplně všechny aktivní účastníky soutěže. Doprovodná soutěž proběhne i na facebookovém profilu Balakryl.

 

Bouda pro psa před úpravou...

 

…a po úpravě

 

Jsme národem kutilů?
„Soutěž je pro všechny, kteří rádi tvoří, mají nápady, jak dát starým věcem nový smysl, chtějí se pochlubit svými výtvory a především chtějí s ostatními sdílet radost z kreativní a inspirativní práce,“ říká designér a člen odborné poroty Aleš Poláček.
Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Mnozí z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru.
„Ekologické krycí barvy, lazury a laky Balakryl mají samozřejmě svou ochrannou funkci, ale díky snadnému použití a mnoha nabízeným odstínům jsou ideální inspirací k tvůrčí práci. Jejich pomocí lze jednoduše vdechnout staré, omšelé věci nový život a dát jí smysl. To je hlavní myšlenka této soutěže. Chceme jejím prostřednictvím upozornit na tvořivé lidi a podpořit je v tom, co dělají,“ říká Martina Macková, Brand marketing manager značky Balakryl.

 

Kouzlit se dá i se starou židlí

 

Výsledek po úpravě je exkluzivní!

 

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete od 27. dubna na www.balakryl.cz/soutez. Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Startuje soutěž Barevná hra recy-věcí