U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Speciální nástroje

Kategorie: Dílna speciál | Autor:

Pro chataře a kutily – labužníky máme speciální nabídku elektrického nářadí do jejich dílny firmy PROMA.

Frézka na lamely FBJ-710

Je určena pro frézování drážek lamelových spojů. Spojovací lamely můžete objednat současně se strojem. Hloubku frézování nastavíte pomocí dorazu, úhel frézování pak pomocí předního štítu se stupnicí. Fréza je při práci vedena dvěma stabilními sloupky.

Technické parametry

Příkon/napětí   
   710 W/230 V

Otáčky   
   
   11 000 ot/min

Hloubka řezu   
   18 mm

Řezný průměr   
   100 mm

Záruka   
   
   3 roky

Vyřezávačka FOS-500

Komplet obsahuje vlastní stroj, šest speciálních nástrojů, kleštinový upínač, montážní klíč a sadu fréz (každá je určena na jiný materiál). Je určený pro přímé vyřezávání a prořezávání dřeva, sádrokartonu, plastů a keramických obkladů. Kvalitu vyřezávačky ocení modeláři, kutilové i profesionálové, kteří potřebují nejen vrtat, ale též vyřezávat otvory jakéhokoliv tvaru. Je snadno ovladatelná. Výměna řezných nástrojů je rychlá a snadná.

Technické parametry

Příkon/napětí   
   500W/230V

Otáčky   
   
   30 000 ot/min

Hmotnost   
   1,6 kg

Záruka   
   
   3 roky

Stříkací centrum HV 3000

Zástupce stříkací techniky anglické značky EARLEX, nejprodávanější značky na západoevropských trzích. Centrum má dvoustupňový motor s turbínou, která zajišťuje konstantní přívod vzduchu do stříkací pistole. Funguje systémem HVLP – velký objem (high volume) při nízkém tlaku (low pressure). Viskozitu je možné změřit přiloženým viskozimetrem. Tryska má nastavitelný tvar paprsku (vertikální, horizontální, kruhový). Vhodné pro nanášení impregnačních prostředků na dřevo, lazury, akrylátové barvy, laky, emaily, glazury, pro stříkání barev na omítky a fasády apod.

Technické parametry

Příkon/napětí   
   725 W/230 V

Objem nádobky   
   0,9 l

Délka hadice   
   2,5 m

Délka přívodní šňůry   1,75 m

Hmotnost   
   4,8 kg

Speciální nástroje