Soutěžte s e-shopem Dopner.cz o BIO popelnici!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 2 velikosti – 120 a 240 litrů.

Výherce: Tomáš Picka z Hostivic. Gratulujeme!

Na třídění odpadu klade naše společnost čím dál větší důraz. Správná recyklace dokáže mohutně ulevit přírodě i peněžence. Základní dělení odpadu na plasty, papír, sklo a směsný odpad je už klasika. V posledních letech je nicméně třídění důslednější a ve městech i menších obcích můžeme zahlédnout nádoby také na kovy či nápojové kartony.

Zvláštní kapitolou je třídění bioodpadu, který produkuje každá běžná domácnost. Mezi bioodpad řadíme zbytky ovoce a zeleniny, sáčky od čaje, kávovou sedlinu, odumřelé zbytky květin či listí a posekanou trávu. U rodinného domu se zahradou si s takovým odpadem poradí kompost. Co ale dělat v případě, že kompost nemáme?

Řešením je BIO popelnice. Tu, kterou najdete na e-shopu DOPNER, poznáte podle typické hnědé barvy. Je vyrobena z odolného plastu, který dlouho vydrží. Může se pochlubit praktickým víkem, držadlem i kolečky pro snadnou manipulaci. Nežádoucího zápachu se bát nemusíte. Nádoba disponuje ventilačními průduchy, jež umožňují cirkulaci vzduchu a odvětrání nepříjemných plynů. A pokud byste se chtěli ještě pojistit, můžete k popelnici pořídit speciální pohlcovač pachu.

Rádi byste s tříděním bioodpadu začali? Jednu parádní BIO popelnici u nás můžete vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

Kolik velikostí BIO popelnic nabízí e-shop DOPNER?

Nápovědu najdete na:   www.dopner.cz/popelnice-na-bioodpad

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Jeden z vás, který správně odpoví na naši otázku, získá BIO popelnici.

.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.8.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na:  www.dopner.cz/popelnice-na-bioodpad

 

 

 

 

Soutěžte s e-shopem Dopner.cz o BIO popelnici!