Soutěžte o designový betonový květináč BARK s imitací dřeva!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Protect system TOP.

Výherce: Hana Koksová ze Zdib. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži získat designový květináč BARK.

Ucelená řada zahradních betonových prvků BARK z portfolia společnosti PRESBETON je určená majitelům tradičních chalup a venkovských stavení, ale také moderních domů z přírodních materiálů. Systém zahradních prvků imituje povrch dřeva různých reliéfů: kůru, pražec, prkno, trám nebo letokruh. Na rozdíl od něj ale oplývá mimořádnou odolností, mrazuvzdorností a díky účinné impregnaci i snadnou údržbou. V nabídce jsou čtyři barevné odstíny: hnědá, přírodní a melírované varianty béžová/hnědá a hnědá/černá. Základní součástí systému je dlažba BARK, kterou lze použít jako nášlapné desky pro přístupové chodníky nebo z ní lze vyskládat celou plochu. Je určena pro pochozí plochy. Na vydlážděnou plochu lze navázat dalším výrobkem tohoto systému, a to jsou schody BARK, palisády BARK či osázené květináče BARK. Jako dělicí prvek pro viditelné rozdělení prostoru lze použít kostku BARK. K olemování travnatých ploch slouží travní lem BARK. A v případě potřeby odvodu vody ze zpevněných ploch je k dispozici žlab do dlažby BARK.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje ochranný systém, který se používá na dodatečnou úpravu dlažeb BARK?

Nápovědu najdete na:   presbeton.cz/produkty-realizace/bark

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Jeden z vás, který správně odpoví na naši otázku, získá designový květináč BARK (nutnost vyzvednout si výhru v některém z partnerských prodejních míst).

.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.9.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na: presbeton.cz

Soutěžte o designový betonový květináč BARK s imitací dřeva!