Pěkně od podlahy aneb jak správně vytírat – soutěž pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Domov jako ze škatulky je naší vizitkou. Alespoň jednou týdně je potřeba setřít prach a vytřít podlahu. To samozřejmě není žádná věda, ale natáhnout gumové rukavice a strávit v pokleku s hadrem v ruce následující půl hodinu není zrovna lákavá představa. Ideálním pomocníkem vám bude rotační mop, díky kterému nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc.

Jednou z častých chyb při vytírání může být například používání příliš mokrého mopu – jezírko v pokoji špínu neodstraní a není dobré pro vaši podlahu. Raději mop ještě jednou vyždímejte a nepoužívejte příliš mycího prostředku.

Třásňový mop Vileda Easy Wring and Clean, splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás. Díky ultra praktickému pedálu, který je navíc vyroben z recyklovaného plastu, nebudete muset svůj hřbet už nikdy při vytírání ohýbat! Rovněž je ideálním pomocníkem také pro seniory, kterým pohyb již přece jen dělá problémy.

Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.Třásňový mop Easy Wring and Clean je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 849,-Kč.

A jak správně podlahu vytírat?

Dřevo – olejované dřevěné podlahy mohou být citlivé na působení vody a mycích prostředků. Mop vždy dobře vyždímejte a používejte střídmé množství jemného mýdla, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody. Parkety a lakované dřevěné podlahy také vždy umývejte dobře vyždímaným mopem se střídmým množstvím jemného mýdla, tj. přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.

Dlažba – nepoužívejte silné čisticí prostředky, které by mohly rozpustit výplň spár a zničit podlahu. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody.

Vinyl, laminát a linoleum – voda nesmí být příliš horká. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.

Soutěžní otázka:

Značka Vileda získala ocenění, které je každoročně udělováno značkám v 88 zemích světa. Jak se toto ocenění jmenuje?

 a) Supermodel Award 2014 b) Superbrands Award 2014

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví dostanou třásňový mop Easy Wring and Clean.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.4. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 14.4. 2014.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.vileda.cz.

Výherci: Ambra Dvořáková ze Šlotavy, Kateřina Šilhánová z Prosetína a Eva Říhová ml. z Třebíče.

Gratulujeme!

Pěkně od podlahy aneb jak správně vytírat – soutěž pro tři výherce!