Mikulášská a vánoční nadílka

Pomalu se blíží den, který většina dětí vyhlíží s velkým očekáváním, ale zároveň i s mírnými obavami. Na návštěvu se k nim totiž chystá Mikuláš s družinou svých věrných společníků. Všechny hodné děti se mohou za básničku či písničku těšit na pořádný balíček nejrůznějších laskomin. Nevíte-li ještě, čím svou ratolest potěšit, nechte se inspirovat bohatou nabídkou značky ORION.

Obdarovat je můžete čokoládovými figurkami s barevnými lentilkami uvnitř. Mikulášská řada se letos rozrostla o Anděla, který tak posílil tým Mikuláše a Čerta. Figurky LENTILKY Mikuláš, Čert a Anděl koupíte za 19,90 Kč. Milovníky bílé čokolády můžete obdarovat figurkou ledního medvěda, který je k dostání za 45 Kč.

 

Děti potěší i pamlsek, který zaujme nejen výtečnou chutí, ale i originálním vzhledem. Mikuláš v sobě ukrývá překvapení v podobě figurky medvídka, který je naplněn sladkými lentilkami. Obě figurky jsou z mléčné čokolády, koupíte za 45 Kč.

Pokud si chcete již nyní navodit sváteční atmosféru, vyzkoušejte figurky z ORION Vánoční směsi. Nová variace tradičních čokoládových figurek se hodí nejen na vánoční stromeček, ale také jako menší pozornost do mikulášské nadílky. Stojí 6,90 Kč.

Jako chutná dekorace na vánoční stromeček jsou u nás tradičně oblíbené kolekce s čokoládovými figurkami v barevném staniolu. Můžete je i barevně sladit s ostatními ozdobami – ORION letos nabízí kolekce Zlatou, Stříbrnou, Červenou a Modrou. Najdete v nich plné a plněné figurky, arabesky a salonky z mléčné, hořké nebo bílé čokolády. Půlkilové kolekce koupíte za 165 Kč.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ORION

Mikulášská a vánoční nadílka