S komínovou patou postavíte komín jednoduše

Stavíte komín? Až dosud bylo nejnáročnějším a nejpracnějším krokem jeho založení. S inovovanou komínovou patou Schiedel UNI***Plus, jež představuje ucelený a kompletně smontovaný první metr komína,  se tato část výstavby podstatně usnadní a zrychlí. Vlastní osazení se provádí bez jakéhokoli zásahu do konstrukce domu, obvykle na úroveň čisté podlahy.

 

Jednoprůduchová pata s větrací šachtou

 

Namísto jednotlivých součástí, které by se sestavovaly  na stavbě, představuje komínová pata Schiedel UNI***Plus kompletní, předem sestavený díl. Tento 1 metr vysoký komponent obsahuje nejen všechny konstrukční díly, ale i finální příslušenství. Všechny součásti paty komínu (tvárnice, podstavec pro odvod kondenzátu, větrací mřížka, komínová dvířka, díl pro napojení komínových dvířek a transportní materiál) jsou tak již kompletně smontovány.

Dvouprůduchová pata bez větrací šachty

Pata se vyrábí v několika průměrech v jedno i dvouprůduchovém provedení a je dostupná ve variantě bez větrací šachty a s větrací šachtou. Při provedení paty s větrací šachtou ji lze dále rozlišit podle její orientace vůči průduchům. Komínovou patu Schiedel UNI***Plus lze pořídit od ceny 7.000 Kč (bez DPH). Zakoupit ji lze samostatně nebo jako součást sad systému Schiedel UNI***Plus

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SCHIEDEL

S komínovou patou postavíte komín jednoduše