U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

S 2810 FORMEX EXTRA

Kategorie: Doma /pr článek/ | Autor:

Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a. s., kvalitní český výrobce barev, představuje nátěrovou hmotu na pozinkovaný plech S 2810 FORMEX EXTRA.

Asi každý z nás ví, jakým problémem je nátěr čerstvého pozinku, a má zkušenosti s odlupováním barev. Důvodem je špatná přilnavost většiny běžných nátěrových hmot k čerstvému nezoxidovanému zinku. Nemalou komplikací negativně ovlivňující přilnavost může být i rozdílná kvalita zinkových povlaků.

Tyto problémy s nátěry pozinkovaného plechu, střech a klempířských prvků, vyřešila společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a. s., vývojem nové moderní nátěrové hmoty FORMEX EXTRA S 2810 formulované na bázi speciálního styren-akrylátového kopolymeru. Tento špičkový výrobek představuje nový typ jednovrstvé nátěrové hmoty zaručující vynikající přilnavost na čerstvém i zoxidovaném pozinkovaném plechu. Vhodná volba anorganických pigmentů, antikorozních pigmentů, plniv, zvláčňovadel a dalších komponentů zaručuje velmi dobrou přilnavost, antikorozní ochranu (i železných, ocelových podkladů) a dlouhodobou odolnost přímým povětrnostním vlivům včetně odstínové stálosti. Pro zajištění vysoké odolnosti a odstínové světlostálosti je uváděn FORMEX EXTRA na trh v základní vybrané řadě 8 odstínů, formulovaných na vysoce kvalitních speciálních anorganických pigmentech, pochopitelně bez obsahu těžkých kovů či jiných škodlivých látek negativně ovlivňujících životní prostředí. Veškeré odstíny FORMEXU EXTRA lze mezi sebou míchat v libovolném poměru při zachování všech vlastností a tím dosáhnout širší řady odstínů.

Aplikace nové nátěrové hmoty FORMEX EXTRA je nenáročná a velmi jednoduchá. Aplikuje se na odmaštěný, suchý, ale ne sluncem rozpálený podklad. Nanášení je možné prakticky všemi běžnými způsoby, natíráním i stříkáním, nejlépe v jedné silné vrstvě při ideální teplotě cca 10 – 25 °C.

Výrobek zákazníkům usnadní práci, odstraní problémy s volbou, čím natírat problematické povrchy, a nám všem zkrášlí prostředí, vyloučí nevzhledné, odloupané nátěry a alespoň malou mírou přispěje k celkovému zlepšení životního prostředí.

Kontakt:

BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a. s.

Štěrboholská 571

102 19 Praha 10 – Hostivař

Česká republika

Tel.: +420 296 584 111

Fax: + 420 272 706 408

e-mail: bal@bal.cz, www.bal.cz

ODBORNÁ PORADNA: + 420 721 108 877

S 2810 FORMEX EXTRA