Rozhodněte se TEĎ, kdy se budete na jaře koupat ve svém bazénu!

Přemýšlíte o tom, že byste se příští rok chtěli koupat už ve svém vlastním bazénu?  Zvažujete, kdy byste to měli začít řešit a kdy ho postavit? Překvapíme Vás, ale je to právě teď! Pokud si pořídíte bazén ještě letos na podzim, pak si můžete být jisti, že už na jaře se koupete ve svém. Nezní to báječně?

 

 

Stavba zapuštěného bazénu není záležitost jednoho týdne.  Je třeba počítat při kompletní realizaci s časem cca 3-4 týdnů. A proto buďte chytří a objednejte si ho už teď. Na jaře budete mezi prvními, kterým bazén dovezeme a zprovozníme. A Vy si budete moci užívat pohodlí svého vlastního, zastřešeného bazénu od prvních jarních slunečných dní.

Říkáte si, ale my teď zastřešení řešit nechceme, stojí to další peníze, s tím jsme nepočítali. I tady pro Vás máme řešení – v listopadu Vám dáme k zakoupenému bazénu jako dárek zastřešení zdarma! Není to skvělé? Tato nabídka je časově omezená a platí pouze v termínu od 11. do 15. listopadu 2013.

 

Zastřešení bazénu Vám přinese hned několik výhod:

–         Zvyšuje bezpečnost dětí i domácích mazlíčků, chrání je před pádem do bazénu

–         Snižuje náklady na údržbu

–         Zvyšuje teplotu vody v bazénu v průměru o 11°C

–         Prodlužuje koupací sezónu

–         Umožňuje koupání i za nepříznivého počasí

–         Chrání proti UV záření

Kontaktujte našeho bazénového specialistu ještě dnes a nenechte si tak utéct tuto výjimečnou nabídku. Rádi splníme Vaše přání, nebojíme se ani atypických variant a najdeme pro Vás vždy řešení.

 

 

Pořiďte si bazén a zastřešení od českého výrobce, který má v tomto oboru zkušenosti již více jak 20 let. Jsme bazénový specialista č. 1 v České republice a vyvážíme své výrobky i do mnoha zemí světa včetně Ameriky, Afriky či Austrálie.

Tak nad čím ještě váháte? Těšíme se na Vaši návštěvu!

ALBIXON a.s.

www.ALBIXON.cz
mobil: 777 11 33 11
e-mail: albixon@albixon.cz

TEXT A FOTO: ALBIXON

Rozhodněte se TEĎ, kdy se budete na jaře koupat ve svém bazénu!