Retro kolekce vypínačů – luxusní návrat do minulosti

Rubrika: Market

V poslední době se roztrhl pytel s retro věcičkami do interiéru. Není divu. Když spatříte vázy, pohovky, lustry, postele, stolky a retro vypínače, vrátíte se tak trochu do minulosti, kdy ještě byly věci poctivé a vydržely. Není tedy překvapením, že tato “nostalgie” přichází opět do módy a kombinuje se úspěšně i s moderními prvky a styly bydlení, dokonce i na chatách či chalupách. V každém případě udělají RETRO vypínače a zásuvky velkou parádu v interiérech rustikálních, vintage, nebo starobylém stylu.

Keramika nebo dřevo?

Oba materiály jsou nadčasové. Někdo nedá dopustit na dřevěné doplňky, jiný se zaměřuje třeba na keramiku. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál, vstoupí k vám domů dotek vznešených časů Tomáše Bati a “první republiky”. Luxusní keramické RETRO vypínače z OBZORU jsou k dostání v bílé a černé barvě rámečku. Samozřejmě lze kombinovat bílou i černou poklici a tři druhy kliček v bílé, černé a kovové patině. Pokud máte slabost pro dřevo, můžete vybírat z dubu tmavého, dubu světlého a buku. Třeba zaujmou rámečky v bílé a černé poklici. Opět jsou k dispozici tři typy kliček, bílá, černá a kovová patina.

Kvalita a super design ruku v ruce

Na RETRO vypínače je pozitivní ohlas i ze strany bytových architektů. Inovace původních bakelitových modelů je skutečně zdařilá. Zastaralé vypínače bývají omšelé a nezapojitelné a tak je lze nahradit něčím novým a přitom nenarušit původní styl. Před výběrem retro produktů zohledněte vzhled ostatního vybavení v místnosti. Jen tak bude vše naprosto v pořádku. RETRO vypínače od OBZORU vás na první pohled osloví dokonalým designem a kvalitním provedením. Máte zájem o skutečně kvalitní vypínače?  Prohlédněte si je online na vlastní zdi v chytré aplikaci na webu domovnivypinace.cz. Pořiďte si tak domů něco unikátního, co nikdy nezestárne a s čím budete naprosto spokojeni.

Komerční prezentace

Uložit

Retro kolekce vypínačů – luxusní návrat do minulosti