Proti obtížnému hmyzu

S moskyty se můžete setkat při exotické dovolené

S blížícím se teplem a zvyšující se frekvencí procházek přírodou je třeba myslet i na nebezpečí v podobě klíšťat a nepříjemnosti, spojené se zvýšeným výskytem komárů a dalšího obtížného hmyzu. Máme pro vás několik tipů na novinky mezi ochrannými prostředky, které v současné době přicházejí na trh.
Insekticidní repelentní sprej Jungle Formula Strong Original proti komárům nabízí až osmihodinovou ochranu.  Je ideální pro použití doma i venku a při dovolené v blízkých oblastech. Obsahuje 20 procent unikátní repelentní  formule Deet a rostliné extrakty pro silnou ochranu, zároveň má i příjmenou vůni. Produkt je vhodný pro děti od tří let.
Balení o obsahu 75 ml je k dostání v lékárnách za cenu 100 korun.

 

Jungle Formula Maximum Original

Deset hodin ochrany
Pro použití v oblastech s vysokým rizikem výskytu malárie a jiných hmyzem přenosných nemocí byl vyvinut Jungle Formula Maximum Original. Produkt díky 50 procentnímu  obsahu formule Deet a rostlinným extraktům ochrání před obtížným hmyzem až na deset hodin. Navíc je vhodný pro děti od tří let.
Balení o obsahu 75 ml je k dostání v lékárnách za cenu 140 korun

 

Proti klíšťatům
Až osmi hodinovou ochranu proti klíšťatům nabízí nový produkt Jungle Formula proti klíšťatům. Je vyroben speciálně pro použití v oblastech s vysokým rizikem výskytu klíšťat. Můžete ho aplikovat jak na kůži, tak na oděv, protože netvoří skvrny.  Navíc je šetrný k pokožce.
Balení o obsahu 75 ml je k dostání v lékárnách za cenu 140 korun.

www.omega-altermed.eu

Proti obtížnému hmyzu