Prosluněný domov

Neomezujte svůj výběr barev v interiéru pouze na neutrální odstíny, které sice „neurazí“, ale kolikrát pro svou nevýraznost ani nenadchnou. Nebojte se doplnit je jednou z nejjasnějších součástí barevného spektra – žlutou barvou, která přitahuje pozornost. Nemusí to být jen textil, nábytek nebo doplňky, které rozzáří váš interiér. Ve svěží barvě si můžete pořídit i stavební součásti – pokud počítáte s jejich výměnou. Co třeba barevné dveře? Například společnost Solodoor přišla s novinkou – modelovou řadou interiérových dveří Rainbow v barvě písková žlutá. Získáte tak svěží, energický a prosvětlený interiér, který zaujme hned na první pohled.

 

 

Barvy rozzáří domov
Společnosti Solodoor, tradiční český výrobce dveří a zárubní, zařadila do duhového spektra letošní modelové řady lakovaných dveří Rainbow kromě hravé a v interiéru pozitivně působící žluté pískové také odstíny jemné barvy italské kávy cappuccino, luxusní a dobře kombinovatelnou antracitovou šedou, energickou čínskou červeň, příjemnou a uklidňující petrolejovou modrou.
Dveře lze zvolit s horizontálním či vertikálním frézováním, s prosklením či bez, a to hned ze čtrnácti různých variant. Nová svěží pískově žlutá barva interiér krásně prosvětlí, dvojnásobně pak pokud zvolíme dveře s prosklením. Menší místnosti ještě navíc opticky zvětší. Výborně se kombinuje a doplňuje i s ostatními barvami a v podstatě nezná omezení, co se typu místnosti týče. Kouzlo žluté tedy oceníte nejen pro její schopnost proměnit interiér v příjemně útulný a jasný domov, ale také díky pozitivnímu působení na vaši náladu.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SOLODOOR

Prosluněný domov