Pro tři výherce nová kniha receptů a produkty na pečení od Dr.Oetkera!

Rubrika: Soutěže

Moučníky pro návštěvu, na oslavu a posezení s přáteli

Správná odpověď: 55.

Výherci: Hanka Vlková z Opavy, Radim Falhar ze Studénky a Jan Merta z Rudy nad Moravou. Gratulujeme!

Jedenáctý díl oblíbené edice „Pečeme s láskou“ přináší nové a zajímavé recepty na sladké moučníky, které můžete upéct pro návštěvu, potěšit jimi oslavence nebo připravit na posezení s kamarády a přáteli.

Všech 55 receptů určitě zvládne upéct každá hospodyňka. Inspiraci tu najdou jak ty, které s pečením teprve začínají, tak ty, které pečou už mnoho let. Příprava většiny moučníků publikovaných v této knize je jednoduchá, u každého receptu je uvedena míra obtížnosti.

Jedenáctý díl edice „Pečeme s láskou“ má nový větší formát, texty jsou lépe čitelné a každý recept doplňuje velká moderní fotografie moučníku.

Podle receptů na moučníky, které jsou na přípravu jednoduché, ale vynikající, můžete upéct třeba bábovku stracciatellu s vůní pravé vanilky, pistáciový koláč provoněný kardamomem a pomerančem nebo koláč ze špaldové mouky.

Šťavnatý limetkový koláč bude chutnat návštěvě, jahodovými řezy s kokosovýmmlékem uděláte zaručeně radost každému oslavenci a přátelům budou jistě chutnat populární cupcakes s bezé peřinkou.

Jako ve všech starších knihách z řady „Pečeme s láskou“ najdete i v té poslední nejnovější originální recepty, které byly pečlivě vybrány a vyzkoušeny ve Zkušební kuchyni Dr.Oetker. Při dodržení předepsaného postupu a použití uvedených přísad se moučník zaručeně vždy povede.

Všechny recepty jsou připraveny ze surovin běžně dostupných v našich obchodech.

Pokud nebudete mít štěstí v naší soutěži, můžete si knížku objednat e-shopu Dr.Oetker na: www.eshop.oetker.cz za cenu 179 Kč + poštovné.

Soutěžní otázka:

Kolik nových receptů najdete v knize?

 53 55

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu receptů a produkty na pečení od Dr.Oetkera.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 31.1.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 1.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.oetker.cz.

Pro tři výherce nová kniha receptů a produkty na pečení od Dr.Oetkera!