Jak brát rentu ze svého domu

Bydlím v krásném domě, kde jsem prožil spokojený život s rodinou. Jenže manželka nedávno zemřela, děti žijí dlouhodobě v zahraničí, a já jsem v 72 letech zůstal sám. Rád bych ve svém domě dožil, protože nic jiného nemám. Co ale dělat, když mi scházejí peníze?

Dům se zahradou jsem postavil tak, aby se v něm žena i děti cítily dobře. Stavbě jsem věnoval všechen svůj čas, trávil jsem tam dny i noci. Všechno jsem si nastudoval, oběhal, pomáhal jsem dělníkům a nechal tam kus zdraví. Ale nelituji. Bydlím na pěkném místě a mám moc hodné a příjemné sousedy, na které je spolehnutí. To víte, když je člověk v letech, váží si toho dvojnásob. Děti jsou daleko, aby mi mohly pomoci, kdyby přišly nějaké problémy.

Peníze z důchodu mi nestačí

Jenže jak roky jdou, je pro mě čím dál těžší vybalancovat svůj starobní důchod s pravidelnými měsíčními výdaji. Chci už konečně doplatit zbytek hypotéky a zrekonstruovat podkroví. Dost peněz také spolknou výdaje za léky a velká zahrada, ta taky potřebuje stálou péči.

Pomohla mi Renta z nemovitosti

A tak jsem si sjednal Rentu z nemovitosti, kterou poskytuje společnost FINEMO.CZ. Dají mi peníze, abych mohl na baráčku dokončit, co jsem naplánoval, a ještě mi zbyde na důstojný život. Dál přitom budu majitelem svého domu a nemusím se bát žádných splátek.

Klidný život ve vlastním domě

Děti byly okamžitě pro. Vědí, že na domě lpím a že mám ještě sílu ho zvelebit a zvednout jeho hodnotu. Po mé smrti ho prodají, do Čech se vracet nechtějí. Až splatí Rentu z nemovitosti, tak jim ještě spousta peněz zbyde. Mám radost, že mohu dožít ve svém domě. Ale největší štěstí, to jsou pro mě mé děti. S manželkou jsme z nich vychovali slušné lidi, kteří by své rodiče nenechali na holičkách.

Výhody Renty z nemovitosti:

▪ Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně).
▪ Za života nemusíte nic splácet.
▪ Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu.
▪ Můžete žít důstojněji a život si více užívat

Chcete vědět víc?

▪ Přečtěte si příběhy klientů a odpovědi na nejčastější dotazy na www.rentaznemovitosti.cz.
▪ Vyžádejte si orientační kalkulaci zdarma.
▪ Můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850.
▪ Jsme držiteli licence České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Jak brát rentu ze svého domu