U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

PLYNOVÉ KOTLE

Kategorie: Tržiště | Autor:

Společnost Karma rozšiřuje svůj sortiment topidel o plynové kotle s průtokovým ohřevem vody. Vybírat lze z jednodušších modelů nazvaných Karma MiniTherm K či z technologicky dokonalejších kotlů Karma MiniMax K. Jsou k dostání jak v provedení turbo (nucené odsávání), tak i s odtahem do komína. Kotle jsou regulovatelné v rozpětí 7 až 24 kW, jejich účinnost je 90,5 – 92 %, mají jednoduché ovládání a jsou vybaveny autodiagnostikou pro případ poruchy.

Všechny typy jsou připraveny pro připojení venkovního teplotního čidla, díky němuž je výkon optimalizován s ohledem na venkovní teplotu. Netypickým, ale spolehlivějším řešením u kotlů řady MiniMax K je použití trojcestného čerpadla místo obvyklého trojcestného ventilu. Trojcestné čerpadlo přepojuje okruh topné vody do teplotního výměníku TUV změnou otáček.

Zaváděcí ceny plynových kotlů, platné do konce roku: Karma MiniTherm K stojí 22 275 Ka, Karma MiniTherm K turbo 22 950 Ka, Karma MiniMax K 22 950 Ka, Karma MiniMax K turbo 24 950 Ka. Síť prodejců je na www.karma-as.cz

Popisy k obrázkům

PLYNOVÉ KOTLE