Pekáče BIOPAN pro dva výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 180 °C.

Výherci: Věra Adamová z Moravské Třebové a Václav Krupička z Miroslavi. Gratulujeme!

Tento týden můžete v naší soutěži získat pekáče BIOPAN od firmy DEDRA – jsou to hluboké pekáče BIOPAN o objemu 2800 ml a 5700 ml.

 

Nepřilnavý keramický vnitřní povrch BIOPAN® zajistí, že se potravina nepřichytí, nepřipálí a neobsahuje žádné toxické složky. Snadná údržba, dlouhá životnost.

Silnostěnné provedení zajistí, že se formy a pekáče nezkroutí nebo nezdeformují, jako u běžných slabostěnných kovů = dlouhá životnost forem a pekáčů.

Víte že,…? DEDRA jako jediná firma na světě používá jasně zelený nepřilnavý keramický povrch BIOPAN®. Největší světový výrobce keramického povrchu tento odstín pojmenoval: DEDRA GREEN (DEDRA ZELENÝ).

Použití na všech varných plochách: plyn, el.sporák, skolokeramická deska, indukční deska, halogen, pečení v troubě (včetně poklice), na venkovních grilech.

Soutěžní otázka:

Jaké dlouhotrvající tepelné zatížení snášejí granitové dřezy?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/tak-zase-u-nas-v-kuchyni

 185 °C 180 °C 190 °C

 

 

 

 

 

 

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou pekáč od firmy DEDRA.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.4.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.4.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz

Pekáče BIOPAN pro dva výherce!