U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Ochranné i dekorativní nátěry Supralux

Kategorie: Komerční prezentace | Autor: (zuf)

Konec léta se blíží, ale jste-li posmutnělí, protože na vás čeká ještě malování, natírání, lakování či podobné zkrášlující práce, hlavu vzhůru a pusťte se do práce s pomocníky od Supraluxu.

Vnitřní malířské barvy

Postupujete-li při práci zevnitř ven, nabízíme nejprve tři typy vnitřních malířských barev: Supralux Lavina, Tilatex Akva a Tilatex protiplísňová barva. Všechny tyto barvy jsou zářivě bílé, ale lze je i smíchat s tónovacími pastami Supralux a dosáhnout tak až sto padesáti odstínů. Výběr záleží na tom, zda je místnost suchá (například obývací místnost), smíšená (kuchyň) a nebo vlhká (obzvláště koupelna a WC).

Lazury a laky

V případě zašlých parket, palubkových podlah, dřevěných či kovových zábradlí a nábytku, můžete využít výtečných dekorativních a ochranných vlastností lazur na dřevo, laků na parkety a emailů. Lazury Supralux Fadekor a Falazur nabízíme ve dvanácti odstínech. Tři druhy laků, Supralux Akvastep, Monolakk a Gemini, se hodí pro všechny typy dřevěných doplňků.

Emaily

Máte-li starost o kovové doplňky, vyzkoušejte emaily Supralux Orkán, Astralin nebo Diamond, které jsou vhodné k ošetření plotů, zábradlí a jiných kovových výrobků. Lze je použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Fasádní barvy

A konečně fasáda. Pro tu doporučujeme Supralux Fasádní barvu nebo Supralux Portakril. Pro podezdívky pak lze koupit přímo Supralux Barvu na podezdívky. Mimořádně odolávají povětrnostním vlivům a lze je tónovat do mnoha odstínů.

Důkaz krásy a kvality nátěrů Supralux si můžete sami prohlédnout při procházce na Pražký hrad. Firma Stavcom je totiž použila při rekonstrukci.

Ochranné i dekorativní nátěry Supralux