Obrázková podlaha do prostor, kde kralují děti

Dětský pokoj je královstvím, ve kterém by se malé i starší děti měly cítit útulně. Nejen s ohledem na to, kolik času stráví při hraní na zemi, je důležité zvolit správnou podlahovou krytinu.

 

Dekor Letter Dance

 

Z pohledu materiálového složení, užitných vlastností i designu je na českém trhu velmi zajímavá vinylová novinka Wineo PURLINE. Jedná se o extrémně odolnou a zdravotně nezávadnou ekologickou podlahu na bázi bio polyuretanu. Úžasné dětské dekory s perleťovým povrchem najdete zejména v kolekci ARTIST, která zahrnuje tři základní motivy džungle, moře a abecedy. Doplnit je lze veselými fabionovými sokly s obrázky.

 

Kolekce Artist, dekor Crazy Fish

 

Wineo PURLINE Artist je ideální pro všechny, kdo hledají kreativní a environmentální řešení zároveň. Ti nejmenší si na obrázkové podlaze budou rádi hrát, ti starší se na ní budou cítit dobře. Povrch krytiny je hřejivý, příjemný i pro bosou nohu. Jedná se o nejvíce ekologickou vinylovou podlahu na trhu, z velké části vyrobenou z přírodních, obnovitelných surovin, bez příměsí chlóru, změkčovadel a rozpouštědel. Podlaha je zdravotně nezávadná a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Rodiče jistě ocenění i její extrémní odolnost, krytina je uzpůsobena i pro komerční využití (dětská centra, školky, školy), proto domácí řádění bez problému vydrží. Dokonce skvrny od barevných propisek bez větší námahy odstraníte. Obávat se nemusíte ani rozlitých čajů a dalších nápojů, voda ani vlhkost jí nevadí.

 

Dekor Happy Jungle

 

Stejně tak povrchu neškodí sluneční světlo, proto i po letech zůstanou pestrobarevné obrázky stejně krásné. Dalším velkým plusem je snadná údržba, podlaha zvládá všechny běžné čistící přípravky. Uzavřený povrch krytiny, ošetřený polyuretanovou vrstvou, garantuje snadné, rychlé a důkladné čištění. Vylepšíte-li podlahu o barevný fabionový sokl, docílíte dokonalé čistoty i kolem stěn, což z hlediska důsledné hygieny ocení provozovatelé školek, škol, dětských koutků a jiných společných dětských prostor.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: KPP

Obrázková podlaha do prostor, kde kralují děti