U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Nekupujte zajíce v pytli

Kategorie: Stavba | Autor:

Bramac nabízí svým zákazníkům novou službu

I když se v posledních letech na mnohých venkovských střechách usadila nová krytina, stále zhruba dvě třetiny po výměně volají.

V současné ekonomické situaci rozvažují majitelé víc než jindy, které investice jsou a které nejsou nezbytné. Obhlížejí, zda už staré tašky nebo šablony opravdu „dozrály“, přeměřují a počítají, kolik bude třeba vydat za nové. Promýšlejí všechna pro i proti, protože chtějí mít jistotu, že svoje peníze investují co nejlépe.

NOVÁ SLUŽBA STAVEBNÍKŮM

Toho si jsou velmi dobře vědomi pracovníci společnosti Bramac, která v oblasti výroby a prodeje betonových střešních systémů na českém trhu už několik let vede. Proto se rozhodli nabídnout svým zákazníkům novou službu, která jim rozhodování ulehčí a dá větší jistotu pro jejich volbu.

   Bramac svým klientům nabízí tašky, jejichž vysoká kvalita a velmi dlouhá životnost je potvrzena zkouškami ve speciálních zkušebnách (dává na ně záruku 30 let). A na funkčnost celého střešního systému poskytuje mimořádnou záruku 15 let. V těchto dnech nabízí nově i možnost, aby se předem podívali, jak bude jejich dům s novou střechou Bramac vypadat.

POŠLETE FOTOGRAFII DOMU

Chcete-li na chalupě či domě vyměnit střešní krytinu, můžete poslat elektronicky fotografii stavby se stávající krytinou prostřednictvím odkazu, který najdete na www.bramac.cz. Zpět dostanete obrázek, kde bude zobrazena s novou střechou podle vaší volby. Uvidíte nejen, jak vašemu stálému či víkendovému obydlí sluší vybraná barva, ale i jak se na střechu hodí např. střešní okna či solární kolektory, jestliže se rozhodnete pro větší změnu.

   Pokud vás tato nabídka zaujala, podívejte se na webové stránky www.bramac.cz, kde najdete mimo jiné odkaz na jednoduchý formulář. Stačí jej pouze vyplnit, přiložit fotografii domu se stávající střechou a pak už se můžete těšit na jeho novou podobu se zvolenou střechou.

VYBÍREJTE Z VÍCE VARIANT

Budete samozřejmě vybírat z více možností. Zdarma vám zašleme dvě varianty zpracování vaší střechy v barvách a modelech podle vašeho výběru. Pokud budete chtít vidět více variant v kombinaci s různými barvami fasády, zaplatíte za každou jednotlivou variantu poplatek, který při vyplňování dotazníku pošlete ve formě SMS zprávy. Rozhodnete-li se následně pro koupi střechy Bramac, bude vám celý poplatek za zpracování všech variant odečten z ceny materiálu.

   Na webových stránkách najdete také jednoduchý program pro výpočet orientační ceny vaší střechy. Firma Bramac nabízí standardně i bezplatný výpočet potřeby materiálu a ceny střechy na základě přesnějších údajů.

   Kolikrát za život si kupujete střechu? Jednou, možná dvakrát. Většinou to je opravdu rozhodnutí na celý život. A pro tak zásadní rozhodnutí se vyplatí využít všech dostupných informací. S Bramacem opravdu nemusíte kupovat zajíce v pytli!

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

Nekupujte zajíce v pytli