Nekonvenční diáře

Originální české papírnictví Papelote přichází na předvánoční trh hned se třemi typy týdenních diářů.

 

Diáře v látkovém přebalu

 

Diář se spirálou
Inovovaná podoba diáře s papírovými deskami vnese řád do každého dne nového roku. Elegantní design je založen na černém přebalu skrývajícím spirálu a barevné gumičce pevně svírající stránky s vašimi osobními záznamy. Týdenní kalendárium s volnou stránkou na poznámky dává majiteli volnou ruku a dostatek prostoru na zapsání všeho podstatného. Diář se skrytou spirálou má formát B6 a stojí 229 Kč.

 

Kroužkové diáře

Diář v látkovém přebalu
Oblíbenou klasikou je diář v látkovém obalu – letošní kolekce vyváženě míchá pestré a decentní dekory. Všitá záložka drží krok s dobou, gumička tužku ve střehu a chlopně všechny útržky, o které nechcete přijít. Uvnitř se skrývá diář s papírovými deskami a kroužkovou vazbou. Kdo chce zůstat věrný svému obalu z loňska, může mu pořídit novou náplň a pokračovat v započatém přátelství. Kalendárium prošlo mírnými úpravami – nejenže nyní vypadá ještě lépe, ale mezi svátky, které jsou přehledně vyznačeny u příslušného dne v roce, přibyly také židovské svátky. Diář s látkovým obalem koupíte za 350 Kč, vnitřek diáře samostatně (formát B6) za 229 Kč.

Kulturní diář
Unikátní novinkou je společný projekt papelote a portálu Kulturissimo.cz, jehož výsledkem je kulturní diář s uvedením termínů více než 150 výstav, koncertů, divadelních a filmových premiér, festivalů a dalších akcí. Nechte se rokem 2013 unášet na kulturní vlně. Kulturissimo diář stojí 250 Kč.

Kulturní diáře

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny typy diářů a další kreativní papírenské produkty ze sortimentu papelote jsou v prodeji v papelote obchodě ve Vojtěšské ulici v Praze a také na eshopu www.papelote.cz

TEXT:REDAKCE
FOTO: PAPELOTE

Nekonvenční diáře