Na trávu, keře i živé ploty

Vyžínač je ručně nesený stroj, který se dostane i do míst, kde by vám klasická sekačka neposloužila. Poradí si nejen s vysokým a hustým podrostem či plevelem, ale i s menšími keři či mlázím. Snadno se s ním dostanete na hůře přístupná místa a do složitého terénu. Nový multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK však umí nejen to. Díky širokému množství připojitelných nástavců se s ním můžete směle pustit klidně i do kultivace trávníku, vyvětvování nebo úprav živého plotu.

 

 

Husqvarna 525LK je lehký vyžínač pro profesionální využití se speciálním systémem tlumení vibrací a měkkým ergonomickým madlem pro komfortní držení. Je vybaven motorem Husqvarna X-Torq®, který snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%. Unikátní vzduchový filtr navíc snižuje náklady na údržbu a zajišťuje menší opotřebení motoru. Díky funkci Smart Start® se stroj velmi snadno a rychle startuje, odpor startovací šňůry je totiž snížen až o 40%. Ovládání je velmi intuitivní, sytič i palivová pumpička pro jednoduché startování jsou snadno dosažitelné.

 

 

Tento vyžínač je strojem s širokým využitím díky možnosti připojení rozmanitého příslušenství. K dispozici je nástavec na stříhání živých plotů, zarovnávač okrajů trávníku, odmechovač, kultivátor, foukač, vyvětvovací pila či zametací kartáč. Jedná se tak o stroj, který vám bude silným pomocníkem v mnoha důležitých činnostech na vašem pozemku. Ať už jste se rozhodli pustit do úprav zarostlého pozemku, kultivace trávníku a úklidu zahrady před koncem sezóny nebo do prořezu stromů, na multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK se můžete spolehnout za všech okolností. Doporučená cena vyžínače je 12 490 Kč včetně DPH, příslušenství je k dostání od 7 990 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: HUSQVARNA

Na trávu, keře i živé ploty