U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

NA PLOŠE, V ROHU I NA HRANĚ

Kategorie: Dílna | Autor: ml

Šikovná bruska nahradí čtyři jiné

Proč by neměla chybět v žádné dílně? Protože není obyčejná. Tento multifunkční přístroj je správnou volbou pro všechny brousicí práce a nahrazuje funkci excentrické, vibrační, profilové i delta brusky.

Multifunkční bruska SANDSTORM KA250K není pouze vibrační bruska, ale zcela nahradí funkci brusky excentrické, profilové i delta brusky. To co ony, dokáže totiž také:

* vibrační broušení velkých ploch,

* excentrické konečné broušení i zaoblených ploch,

* broušení rohů, drážek a polodrážek,

* profilové/konturové broušení různých tvarů a rádiusů,

* broušení či čištění skla, plastů, kovů, barev i laků.

Stačí zvolit jednu ze čtyř brusných desek, na které díky systému Klett-Fix (na suchý zip) rychle připevníte brusný papír, a potom se už pustit do práce. Bruska KA250 K je určena nejen pro práci na ploše nebo v rozích, ale také k broušení nejrůznějších kontur nebo zakřivení; tady lze vybírat ze šesti nástavců s různými profily. Na optimálním výsledku má zásluhu také výborná doplňková výbava. Automatický brzdicí systém, který zcela zabrání, zvláště při excentrickém broušení, vzniku nežádoucích stop na materiálu. Systém odsávání zachycuje zvířený prach a shromažďuje ho v prachové kazetě (boxu). Pracovní prostředí zůstává stále čisté a navíc se tím zvyšuje brousicí výkon. Pogumovaný prachotěsný vypínač garantuje dlouhou životnost brusky, která díky svému ergonomickému designu a příjemné rukojeti s gumovým povrchem vždy zaručí komfortní práci – maximálně pohlcuje vibrace navíc přesně “padne” do každé dlaně. Bruska je k dostání v praktickém kufříku spolu s rozsáhlým příslušenstvím. Kromě brusných desek obsahuje nejrůznější brousicí profily, brusné papíry a příslušenství pro leštění materiálu.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Příkon (W)   
   
   170

Otáčky naprázdno (min)    13 000

Kmity (min)   
   
   26 000

Zdvih (mm)   
   
    2

Průměr exc. talíře (mm)   
   125

Brousicí vibrační deska (cm2)    136

Foto – Pro práci v rozích je nejvhodnější typ “delta”

Foto – Kruhová deska je určena pro broušení velkých ploch

Foto – Bruska KA250 K se čtyřmi vyměnitelnými brusnými deskami

FOTO ARCHIV

NA PLOŠE, V ROHU I NA HRANĚ