Na chalupu či chatu bezpečně s novým vozem ŠKODA KAMIQ!

KAMIQ má již v základu 9 airbagů, spoustu jízdních asistentů zejména Asistenta změny jízdních pruhů (Side Assist), který díky radarovým senzorům v nárazníku rozpozná jiná vozidla a dokonce i těžko rozpoznatelné objekty, jako jsou cyklisté, až do vzdálenosti 70 m a také Proaktivní ochranu cestujících (Crew protect Assist), která zvyšuje ochranu cestujících při nehodě.

Tento vůz oceníte nejen v terénu, ale zároveň i ve městě, neboť je to chytrá kombinace SUV a praktického městského vozu – První Crossover ŠKODA.
Zájemci o sportovní jízdu jistě ocení regulaci posilovače řízení a systém nastavitelných tlumičů pouhým stisknutím tlačítka.

Vůz myslí na Vaše pohodlí bez ohledu na roční období. V zimě oceníte vyhřívané čelní sklo, díky němuž nemusíte ráno škrabat námrazu, rozmazlí Vás vyhřívaným volantem a vyhřívanými sedačky vpředu i vzadu. V létě oceníte příjemné klima ve voze díky dvouzónové klimatizaci Climatronic. Světelný a dešťový senzor se může postarat o automatickou aktivaci stěračů resp. světel.

Velká panoramatická střecha se stínítkem přivádí do interiéru spoustu denního světla. Sklo má černé tónování, takže se do vozu dostane jen tolik světla a tepla, aby bylo zajištěno pohodlí.

Abyste si jízdu na chalupu užili se vším všudy, oceníte Sound systém ŠKODA pro kvalitní poslech hudby nebo rádia, vč. navigace. Systém Kessy za Vás odemkne a zamkne vůz bez použití klíčku.

Život si usnadníte s konektivitou nové generace díky funkcím, které zahrnují zabudovanou eSIM kartu a bezdrátové spojení mezi chytrým telefonem a vozem pomocí bezdrátového připojení SmartLink.

Zkrátka, pokud máte zájem vyzkoušet si nový vůz ŠKODA KAMIQ, neváhejte si u nás objednat předváděcí jízdu na naší pražské nebo příbramské pobočce, kde Vám naši prodejci rádi vůz představí a v případě zájmu nakonfigurují vůz přesně podle Vašich požadavků vč. případného financování.

Objednávat se můžete na www.auto-poly.cz nebo na telefonech:

Praha: 266 311 608-9, Příbram: 318 626 936

Auto-Poly s.r.o. je Váš partner pro prodej a servis vozů ŠKODA a VW užitkové v Praze i Příbrami

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Na chalupu či chatu bezpečně s novým vozem ŠKODA KAMIQ!