U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

MULTISYSTEM SOLO

Kategorie: Speciál – novinky v zahradní technice | Autor: jt

Zájem chalupářů probudily malé motorové vyžínače, které svým doslova „kapesním“ kompaktním benzínovým motorkem o výkonu 1 kW umožňují sekat trávu nejen v zahradě, ale i přerostlou trávu či náletový porost na loukách nebo v příkopech. To dokáže i MultiSystem poháněný kompaktním dvoudobým motorkem Solo-easy-start.

   MultiSystem má oddělitelnou násadu, která se na pohonnou jednotku jednoduše přišroubuje. Právě to však umožnilo vedle tyče se čtyřzubým vypínacím kotoučem připojovat k motoru i další pomocníky, pro které se na chalupě najde práce po celý rok.

   Může to být i strunová hlava se dvěma nylonovými strunami silnějšího typu, nebo malý kultivátor k provzdušňování záhonové půdy, kypření a promísení půdy s kompostem či hnojivy.

Dále je možné přikoupit tyč s kloubově nastavitelným plotostřihem, nebo nástavec s krátkou řetězovou pilou k odvětvování.

S prodlužovací násadou umožní bez používání nebezpečných štaflí dosáhnout uživateli ze země až do koruny stromu ve výšce do 5 metrů.

Popisy k obrázkům

Kultivátorový adaptér ze stavebnice SOLO-Multisystem umožňuje provzdušnit půdu do hloubky 10-15 cm a zapravit do záhonů hnojivo

Autor fotografií: FOTO BOSCH, SOLO, WOLF GARTEN

MULTISYSTEM SOLO