Mrštný traktor

Zahradní traktor MTD 160/92 H nabídne mrštnost i sílu. Protože je poháněn dvouválcem, pustí se směle i do terénu, které by jiné stroje nezdolaly. Svým záběrem si najednou poradí s 92 cm trávníku. Nízkou spotřebou benzínu a snadným ovládáním a pohodlnou jízdou si vás získá.

 

 

Díky kvalitnímu motoru Briggs&Stratton  si poradí se sečením i ve velmi náročném terénu. Jeho dva válce dodají stroji vysoký výkon, a přitom potěší nižší spotřebou a dlouhou životností i při vysoké zátěži. Čas a námahu při práci ušetří pohodlné ovládání hydrostatické převodovky pomocí jednoho pedálu, kterým si určujete, zda pojedete vpřed nebo vzad. Žádná řadicí páka ani starosti s přepínáním rychlostí! S téměř metrovým záběrem a objemným sběrným košem lehce zvládnete posekat jinak náročné velké plochy.

 

Malý poloměr otáčení vám přijde vhod při sekání pozemku s překážkami. Snadno tak obkroužíte jakýkoliv strom nebo vysekáte trávu kolem chodníků. Nepříjemným problémem u běžných traktorů s tzv. časovanými noži poháněnými ozubeným řemenem jsou drahé opravy v případě nárazu nožů na pevnou překážku, která se na velkém pozemku občas vyskytne. Systém traktoru MTD dovoluje proklouznutí hladkého řemenu na kladce a tak taková nehoda většinou končí bez vážných následků. Doslova lahůdkou pak je propracovaná přední náprava, která při otočení volantem nejen natočí kola do požadovaného směru, ale zároveň je ještě lehce sklopí do strany. Stroj tak perfektně kopíruje poloměr otáčení i při rychlé jízdě a nepoškozuje trávník.
Zahradní traktor MTD 160/92 H pořídíte za 61 990 Kč (vč. DPH)

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

 

Mrštný traktor