Móda do přírody

Bushman nyní přichází s kolekcí „Bushman classic“, která obsahuje nejúspěšnější modely vycházející z tradice značky Bushman. Zaručuje tím zákazníkovi standardní kvalitu, osvědčené střihy a materiály po celý rok, nehledě na sezónu nebo pomíjivé módní výstřelky.

Expediční košile Bushman Hammer

U Bushmana najdete vždy klasické kapsáče, safari košile, bundy a vesty s funkčními detaily a doplňky. Jelikož pravý bushman také není omezen sezónou, souřadnicemi ani nadmořskou výškou, nabízí „Bushman classic“ po celý rok outfity pro cestování do všech koutů světa.
Příkladem oblečení pro muže je expediční košile Bushman Hammer s dekorativními nášivkami a nárameníky. Dlouhý rukáv lze vyhrnout a přichytit ve zkrácené délce. Milovníci expedic si mohou na nášivku dopsat název khttp://www.seznam.cz/onkrétní expedice. Bavlna zaručuje prodyšnost a pohodlí i v extrémních podmínkách a nenáročnost na údržbu. Materiál: 100% bavlna.
Košile stojí 1890 Kč.
Dámy si můžou obléknout do lněné košile Bushman FARAH kimono střihu
se stahováním pod pasovou linií, zdobené keprovkou. Nebo se vám třeba zalíbí šaty Bushman LUCERNE v safari stylu s ohrnovacími rukávy. Jsou speciálně oprané a díky tomu jsou velmi příjemné na nošení a mají autentický vzhled. Obsah lnu dodává výrobku chladivý omak a lehce „pomačkaný“ vzhled. Materiál: 50 % bavlna, 50 % len.
www.bushman.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Móda do přírody