Maminkám k svátku

Druhou květnovou neděli slaví svátek všechny mámy, matky, maminky. Měli bychom si na ně vzpomenout aspoň malým dárečkem, hezkým přáním a hlavně si pro ně udělat trochu víc času. Vždyť ony nám ho věnovaly spoustu. Každou mámu proto potěší, když za ní její stále zaneprázdněné děti (ať ještě školou povinné nebo už sami rodiče) přijdou, nebudou nikam pospíchat a budou se zajímat o maminčina přání, její práci i starosti…

 

A jaký dáreček vybrat? Některou maminku potěší nejvíc květiny, jiná si ráda zamlsá, další dá přednost hezké knize, hudbě nebo pěknému doplňku na sebe.

 

Sladký dárek
Pokud se rozhodnete pro něco sladkého, pečlivě vybírejte, volte nejen krásné balení, ale i kvalitní suroviny.
Například bonboniéra Basiny ukrývá lahodné čokoládové bonbóny s kousky lískových oříšků a s náplní Brandy ve čtyřech příchutích – jahoda, hruška, švestka a třešeň. V ústech se jen rozplývají. Balení 250 g stojí 79,90 Kč.

 

Mlsné jazýčky i oko potěší belgické pralinky ve tvaru mořských plodů Pralinés Supérieurs J.D. Gross, v kombinaci mléčné, hořké a bílé čokolády s lískooříškovou náplní. Balení 250 g koupíte za 59,90 Kč.
Chybu neuděláte ani s krabicí belgických pralinek mnoha tvarů a chutí. Už jen pohled na luxusní obal evokuje slavnostní a výjimečný okamžik. Balení 300 g  pořídíte za 129 Kč.

 

 

Někdo dává přednost tabulce čokolády. Pokud se vám ovšem klasická hořká čokoláda zdá příliš všední, vyzkoušejte některou z čokolád J. D. Gross s příchutí. Tyto čokolády se pyšní obsahem 70 % kakaa a vyrábí se ve třech variantách. Kouzlo léta připomíná čokoláda s kousky malin, milovníky exotiky potěší chuť pomeranče. Třetí variantou je čokoláda s 15 % karamelových křupinek. Čokolády J.D. Gross s vysokým obsahem kakaa jsou za 39,90 Kč (125 g).
Všechny sladké dobroty najdete v  prodejnách Lidl.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

 

Maminkám k svátku