Kreslit na zeď dovoleno!

Už žádné zákazy typu Nesmíš čmárat na zeď! Tedy pokud použijete chytrý nátěr, který stěnu chrání a psaní a kreslení umožňuje.

Stěna nad kuchyňskou linkou je pro nátěr Scriptem ideální

Transparentní nátěr Scripto od Primalexu je určen na stěny, dřevo, dřevotřísku, lamino i kov a dá se na něj opakovaně psát a kreslit k tomu určenou fixou. Stačí Scriptem natřít hladkou stěnu, například ze sádrokartonu, nástěnku nebo nábytek a plocha pro poznámky, vzkazy a malůvky je připravena.

Recept na oblíbený moučník můžeme mít v kuchyni stále před očima

Kam se nátěr Scripto hodí

Na zeď v kuchyni si můžete psát oblíbené a často používané recepty, rodinu seznámit s plánovaným jídelníčkem a partnerovi zanechat vzkaz. Dětem připravte v jejich pokoji kreativní prostor na stěně nebo na stole, popište jim zásuvky v prádelníku, aby šly pro ponožky a trička příště už najisto. Udělejte si nad pracovním stolem prostor na své poznámky, které nepřehlédnete. Vyhoďte nevzhledné popisovací tabule v kanceláři. To vše s nátěrem Primalex Scripto jde.

Od teď už žádné složité hledání oblečení

Čím psát

Na psaní a kreslení se používají fixy na bílé tabule (whiteboard). Vyrábějí se s různě silným hrotem, v různých barvách, koupíte je zhruba od deseti do padesáti korun nebo i v sadách. Kdykoliv je můžete za sucha setřít flanelovým hadříkem nebo houbičkou na whiteboard a psát znovu.

Velká zeď je lepší než malá nástěnka

Co je dobré vědět

Scripto je vysoce lesklý, takže rozdíl mezi běžným povrchem stěny nebo nábytku a podkladem opatřeným tímto nátěrem je trochu patrný. Podkladovou barvu nezmění, pouze bílý základ chytne odstín do žluta. Natírá se na kvalitní interiérové nátěry, například na Primalex Fortissimo. Při natírání je třeba větrat.

Nemáme-li nad stolem dokonale hladkou zeď, dobře poslouží i opřená dřevotřísková deska

 


Náš tip

Popisovací a kreslicí nátěrová hmota Primalex Scripto je k dostání v balení 0,5 l za doporučenou cenu 499 Kč. Tato plechovka vám vystačí na pokrytí 4 až 5 m².


Potěšte své blízké každý den vtipnou hláškou

Stěna v dětském pokoji se dá využít i na veršíky


Připravila: Iva Tvrzová

Foto: Primalex

 

Kreslit na zeď dovoleno!