Koupel pro zdraví

Víte, že když se vykoupete ve vaně, můžete tak zároveň pečovat i o své zdraví? Tedy v případě, pokud si připravíte lázeň s vhodným koupelovým koncentrátem. Například koupelové koncentráty značky tetesept jsou jedinečné svým složením i výsledným efektem. Koupelový koncentrát vaše tělo nejen umyje, ale pečuje o vaši pleť a má pozitivní účinky na psychiku i tělo.

 

 

Co  dokáže koupel
Zdravotní koupelové koncentráty tetesept kombinují účinky éterických olejů, barevnou terapii a aromaterapii, a přitom zároveň pečují o pokožku. Vysoká koncentrace éterických bylinných olejů příznivě ovlivňuje tělo i mysl. Barva koupele podporuje efekt éterických olejů podle poznatků barevné terapie – například červená barva psychicky povzbuzuje.
Komplexní blahodárné působení na více smyslů završuje typická vůně éterických olejů, jež povyšuje hygienickou a zdravotní úlohu koupele na komfortní zážitek.
Oproti jiným koupelovým prostředkům stačí na celou vanu účinné lázně pouze malé množství koncentrátu – pouhých 15 ml, což je obsah jednoho uzávěru lahvičky.

Tetesept Koupel proti nachlazení
Je vhodná pro chladné období roku, ulevuje od nepříjemných průvodních jevů při chřipkách, virózách a nemocech z nachlazení. Vhodná je od 6 let věku. Zelená barva koupele působí proti stresu a zklidňuje. Obsahuje éterické oleje z eukalyptu, rozmarýnu, tymiánu, borovice a kafru.

Tetesept Dětská koupelproti nachlazení
Koupel je speciálně přizpůsobena nárokům dětského organismu. Ulevuje od nepříjemných průvodních jevů při chřipkách, virózách a nemocech z nachlazení. Je vhodná pro děti již od 3 let. Modrá barva koupele zklidňuje a tiší bolest. Obsahuje éterické oleje z eukalyptu, máty, borovice, smrku a kafru.

Tetesept Koupel Svaly & klouby
Oceníte ji po sportovní aktivitě, protože zmírňuje bolest namožených svalů a kloubů, uvolňuje je a vitalizuje. Je vhodná od 6 let věku. Červená barva lázně stimuluje, prokrvuje a dodává energii. Obsahuje éterické oleje z máty, eukaplyptu, citronu, rozmarýnu a kafru.

Tetesept Koupel Uvolnění
Tato koupel regeneruje tělo i mysl po těžkém dni, odbourává stres, zlepšuje náladu a podporuje relaxaci. Lze ji používat bez věkového omezení. Žlutooranžová barva koupele působí na mysl pozitivně, povzbudivě a podporuje odbourávání důsledků stresu. Obsahuje éterické oleje z pomerančů, mandarinek, limetek, skořice a levandule.
Balení 125 ml tetesept koupelového koncentrátu seženete za doporučenou prodejní cenu 179,90 Kč v drogeriích DM, Teta a hypermarketech Albert a Tesco.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Koupel pro zdraví