Kosmetika CutisHelp pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: dva.

Výherci: Beata Ličková z Přítočna, Vlastimil Kolman z Pelhřimova a Svatava Brožková z Frýdku. Gratulujeme!

POMOC PŘI BOLESTECH KLOUBŮ, SVALŮ, ŠLACH A ZAD

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou.

cutishelp_rijen

Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetiky české značky CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze sementechnického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém abolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

Produkty značky CutisHelp doporučují odborní lékaři a jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www. CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Kolik produktů obsahuje řada CutisHelp SENSI-BASE?

 dva jeden tři

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček CutisHelp.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.11.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 14.11.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.CutisHelp.com

Save

Kosmetika CutisHelp pro tři soutěžící!