Konopná lékarnička na výlety pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: aktivní emoliens.

Výherci: Tomáš Nykl z Ostravy, Viktorie Zemanová z Prahy a Klára Homolová z Poličky. Gratulujeme!

KONOPNÁ LÉKÁRNIČKA NA VÝLETY

Konopí je známé svými účinky na pohybový aparát, ale také na jakékoli problémy s pokožkou. Pomoc při bolestech kloubů, svalů, šlach a zad, ale také při poštípání hmyzem, solární a jiných alergiích nabízejí přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp. Na prázdniny si určitě přibalte do zavazadla její produkty, protože pak budou vaše letní cesty bez nepříjemných událostí!

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání je přípravek pro masáže a zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Jeho účinnou složkou je olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí. Přípravek obsahuje také svěží olej z máty peprné.

Aktivní krém Cannabiox E z řady MEDICA je určen na problémy pokožky, které mohou být způsobené ekzémem či různými alergiemi (potravinové, kontaktní, sluneční či po bodnutí hmyzem). Krém obsahuje unikátní přírodní protizánětlivou složku BOCANOL, nově vyvinutý para-natursteroid, který jako první využívá aktivní látky z povolených odrůd konopí.

Produkty značky CutisHelp, které jsou doporučovány a používány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.
Více na www.CutisHelp.com

.

Soutěžní otázka:

Jaký druhý výrobek patří do řady CutisHelp MEDICA?

Nápovědu najdete na:  www.CutisHelp.com

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dva výrobky Cutishelp.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.7.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 29.7.2018.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

Konopná lékarnička na výlety pro tři výherce!