U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Kam s věcmi? Pověsit!

Kategorie: Inspirace | Autor: iva

Kam uložit velké neskladné předměty, které se nikam nevejdou, nebo věci, které potřebujete mít po ruce a na očích? Zavěste je na stěny nebo pod strop. Využijte jednoduchých háčků a háků i náročnějších závěsných systémů, pořiďte si látkové či plastové kapsy. Některé jsou vhodné spíš do dílen, komor a šaten, jiné se mohou stát zajímavou součástí obytného interiéru. Přehledně uložit tak můžete různé kuchyňské náčiní, drobnosti v koupelně i předsíni, hračky, oblečení, nářadí i sportovní vybavení.

1 Ze starého pádla, které nám bude připomínat naši vodáckou minulost, vyrobíme připevněním několika háčků originální věšák

2 Háky, police i sloupový držák umožňují praktické uložení nejrůznějších předmětů, od batohů a drobného sportovního nářadí přes skládací židle až po kolo (IKEA)

3 Na lanko nebo kovovou tyč, upevněné na stěně, navlékneme záclonové žabky. Do nich podle potřeby připínáme aktuální vzkazy, složenky, vizitky, lístky z opravny

4 Závěsný válec Fangst je z pevné síťoviny a do svých “komůrek” pojme neuvěřitelnou spoustu věcí (IKEA)

5 Podobné systémy se nejčastěji objevují v kuchyních, ale stejně tak se dají použít i v koupelně, předsíni, pracovně, dětském pokoji. Vedle střízlivě moderních mohou mít i lehce rustikální vzhled (IKEA)

FOTO IKEA A ARCHIV

Kam s věcmi? Pověsit!