U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KABÁT PRO VÁŠ BAZÉN

Kategorie: /pr článek/ /pr článek/ | Autor:

Kryt, který přináší bezpečnost, čistotu a ještě dokáže udržet teplotu vody

Léto je v plném proudu, a kdo má bazén, užívá si ho každou volnou chvilku. Majitelů bazénů je čím dál tím víc, protože to už není žádný luxus – některé typy jsou k našim peněženkám celkem laskavé. A upřímně, k tomu, abyste se zchladili, nepotřebujete na zahradě vykachlíkované moře. Stačí plastový bazének o průměru řekněme 3 metry. Ovšem i v něm by měla mít voda příjemnou teplotu a hlavně by měl být bezpečný!

Zajímavé řešení, které si dokáže poradit s oběma požadavky najednou, nabízí společnost Deceuninck. Jedná se o speciální kryt na venkovní bazény, který slouží jako izolace, bezpečnostní prvek a zároveň zajišťuje hygienu bazénu.

Bezstarostná relaxace

Víte, jak vypadá ponton? Pontonový most nabízí bezpečnou cestu přes vodní plochu. Stejně bezpečný je kryt složený z profilů z umělé hmoty, systém společnosti Deceuninck nazvaný PoolonPoolup. Od všech dalších na trhu se odlišuje tvarem – jeho trubková konstrukce zaručeně nepropustí vodu a za všech okolností plave na hladině. Při výrobě tohoto krytu se nepoužívají žádná lepidla ani sváry. Výrobek vyhovuje evropským bezpečnostním normám a odolá zátěži až 8,4 kg/m2. Tento parametr ocení zejména rodiny s malými dětmi – bazén zabezpečený krytem PoolonPoolup ušetří rodičům hodně starostí. Nemusejí se obávat, že zvídavý potomek v nestřeženém okamžiku zmizí pod hladinou.

Žádné řasy

Zákazníci si mohou vybrat z několika modelů krytu: neprůsvitné provedení bazén tepelně izoluje, varianta se solárními panely zase zachycuje sluneční teplo a podílí se na ohřívání bazénu. Standardní barevná provedení jsou bílá, béžová, šedá a světle modrá.

Pohledová šířka jednotlivých profilů je 86 mm. Provedení krytu snižuje množství pevných nánosů a účinně působí proti tvoření řas. Univerzální koncovka a zakulacené profily umožňují hermetické spojení, které je stejně jednoduché a účinné jako zátka na láhvi.

Montáž krytu může provést firma, která bazén instaluje. Záleží na přání zákazníka, zda při užívání krytu dá přednost manuálnímu nasazování nebo si přeje, aby na hladinu najížděl automaticky. Otázkou volby je také uložení složeného krytu – může být uschován v boxu vedle bazénu, ale je také možné nechat ho ve vodě.

PoolonPoolup je užitečná věc. Když už jste se rozhodli, že z rodinného rozpočtu uvolníte peníze na bazén, zvažte, jestli neinvestovat ještě do krytu, který vám uspoří spoustu práce s údržbou a který zvýší bezpečnost vašich dětí.

Popisy k obrázkům

KABÁT PRO VÁŠ BAZÉN