U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

JENA – zelená architektura

Kategorie: Zahrada | Autor: rb

Z NABÍDKY ZAHRADNICKÝCH FIREM (1)

Vtomto čísle zahajujeme seriál tipů na zahradnické podniky a společnosti, které vám mohou pomoci při zakládání nebo zkrášlování vašich zahrad a zahrádek. První je firma sídlící v Praze 7 a v Úholičkách nedaleko hlavního města, jejíž název připomínáme již v titulku.

   JENA nabízí široké spektrum služeb. Nejdřív uveďme projekční kancelář, v níž jsou odborníci, připravení vytvořit projekt zahrady podle vašeho přání. Oddělení zakládání a údržby zeleně se pak postará o hrubou i jemnou modelaci terénu, výsadbu rostlin a založení trávníků. Může nabídnout i úpravu, izolaci a osazení zelených střech.

   Rostliny potřebné pro osazení vaší zahrady, eventuálně i střechy, si pracovníci firmy vypěstují ve vlastních školkách v Úholičkách. Do zahradnictví, které leží jižně od Horoměřic nedaleko obce Velké Přílepy, si můžete pro stromy, keře, trvalky, růže, pnoucí rostliny anebo ty vhodné do vřesoviště či kolem bazénu zajet i sami. A zároveň si zde koupit třeba i kvalitní zahradnický substrát a kompost. (www.jena.cz, tel.: 233 081 333 a 220 930 416-8)

Popisy k obrázkům

JENA – zelená architektura