Jarní věnčení

Když po dlouhé zimě konečně přijde jaro, zavládne radost! A také přijde chuť do práce – je potřeba vyvětrat, utřít prach a dům nějak oživit. Třeba věnečkem na dveřích.

 

Věnec s přírodním zdobením, 690 Kč (Almara Shop)

 

První jarní den většinou venku ještě vládne zima, a protože ještě chvíli bude trvat, než se objeví první kvítka, uvijeme věnec z vrbového proutí a dozdobíme podle svého vkusu. Mezi proutky propleteme stužku něžných barev, tu a tam přilepíme malá vyfouknutá vajíčka a dozdobíme snítkou umělé levandule nebo jiné květiny. To je jedna možnost.

Věnec z usušených rostlin jako inspirace pro šikulky (Bella Rose)

Tou druhou je, že půjdeme do obchodu s dekoračními předměty a vybereme si věneček již hotový. Pěkné nabízejí například česká značka Desina Design, která se specializuje na výrobu a prodej kuchyňských a dalších interiérových doplňků. Všechny nakoupíte na webu také v půvabném obchůdku Hokynářství u Desiny přímo na náměstí v Kostelci nad Černými lesy.

Další adresou je internetový obchod Almara Shop, kde se můžete třeba celý večer rozhodovat mezi mnoha krásnými doplňky pro dům i zahradu. I tady si vyberete zboží s jarní, nebo přímo velikonoční tematikou.

A ještě přidáváme tip na Bella Rose, internetový obchod se skandinávskou módou, dekoracemi a bytovými doplňky, kde najdete všechno od mýdel, svícnů přes košíky, talíře, koberečky až po knížky a časopisy o bydlení.

TEXT: MARTINA LŽIČAŘOVÁ
FOTO: DESINA DESIGN, ALMARA SHOP, BELLAROSE

 

Jarní věnčení