Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech

V termínu 21. – 24. 3. 2013 – zve společnost ABF, a.s. všechny příznivce stylového a designového bydlení, zájemce o novinky v oblasti staveb a rekonstrukcí nebo moderního vybavení kancelářských prostor, stejně jako obdivovatele zahrad, bazénů, parků a jejích doplňků na výstaviště PVA EXPO v Letňanech. Zkušený organizační tým zde připravuje veletrhy FOR FURNITURE, FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR GREENERY a FOR OFFICE.

Tento soubor prestižních akcí, které se vzájemně vynikajícím způsobem tématicky doplňují, si získává stále nové vystavovatele i návštěvníky. Nespornou výhodou takovéhoto uspořádání a provázání veletrhů je úspora času a možnost si na jednom místě ve stejném termínu prohlédnout a navštívit nespočet expozicí, stánků a předváděcích míst. Všechny zmíněné výstavní akce také nabízejí návštěvníkům poradenská centra, vzorové prostory a v nejednom případě umožňují nákup za zvýhodněných podmínek.
Již tradiční součástí souboru veletrhů je rozsáhlý doprovodný program, v jehož rámci budou probíhat semináře, konference, soutěže, ale i poradenství designérů či bytových architektů.

FOR HABITAT
Jubilejní 20. ročník tohoto populárního veletrhu zaměřeného na bydlení, stavbu a rekonstrukce bude umístěn v nové výstavní hale. Ve stejných prostorech proběhne i přidružená akce BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí nabídku renomovaných developerských a realitních společností. V jarním období, kdy se veletrh koná, jsou velmi zajímavým tématem bazény, vířivé vany i sauny. Tento obor bude prezentovánvýznamnými firmami, jako jsou například BAZÉNY DESJOYAUX, BAZÉNY BRANDEJSKÝ a  ART BAZÉNY. Komplexnost této nabídky doplňuje také renomovaná firma ALUKOV, která dodává zastřešení bazénů v nejrůznějších modifikacích.V rámci veletrhu bude posíleno rovněž odvětví  rekonstrukcí. Kromě standardní nabídky, určené například pro renovace panelových bytů, přinese zajímavou nabídku stánek firmy J&B, který seznámí návštěvníky s možností rekonstrukce hospodářských usedlostí, roubených chalup a dalšíchspecifických objektů. Především však tato tradiční akce nabídne širokou škálu pevných interiérových prvků, jako jsou dveře, okna, podlahy, schodiště a další.

 

 

FOR FURNITURE
Historicky největší přehlídka nábytku a bytového designu je věnována především novinkám a trendům v oboru.Zaměření celé akce, propagující současný design v bydlení, rozšíří opět hala designu s názvem DESIGN SHAKER. V rámci tohoto veletrhu se budou prezentovat již tradiční vystavovatelé jako je např. Jelínek, Ason, Jitona i řada nových společností, jako je například firma Phase – slovenský výrobce kvalitních sedacích souprav nebo firma Sedlák Interier, významný zástupce trhu s kuchyněmi, jež představí absolutní novinku v oblasti kuchyňských odsavačů par od německého výrobce Gutmann. Kromě řady dalších zajímavých vystavovatelů bude možné navštívit expozici společnosti NADOP – českého výrobce značkového nábytku. Příjemným překvapením bude jistě i návštěvnická soutěž s možností získat luxusní sedačku německého výrobce Ponsel.

 

 

FOR OFFICE
Prezentačně – kontraktační, odborný veletrh představí množství novinek, trendů a nejnovějších technologií ve vybavení kanceláří. Nově se na veletrhu představí i firmy nabízející moderní technologie, operační systémy, IT techniku a novinky pro efektivní fungování kanceláře. Veletrh si klade mimo jiné za cíl nabídnout odborné veřejnosti z řad firem i kvalitní doprovodný program. Půjde o přednášky na téma koučink, facility management a lidské zdroje, operační systémy, ukázky výuky cizích jazyků a další. Představí se zde pražské jazykové školy nabízející výuky cizích jazyků pro firemní zaměstnance, IFMA Facility management, PC Design, Casiopea.CZ a Vzdelani.CZ či Vkancelari.CZ s ukázkovou expozicí moderní kanceláře. Návštěvníci se mohou na tyto přednášky předem registrovat na stránkách www.for-office.czv odkaze Doprovodný program.

FOR GARDEN a FOR GREENERY
Jediný mezinárodní odborný veletrh v Čechách se zaměřením na zahradu jako celek seznamuje návštěvníky se všemi zahradními obory, kterými jsou projekty, realizace, údržba zahrad a jejich vybavení. Přitažlivou součástí výstavních expozic budou ukázkové zahrady, praktická představení a předvedení zahradní techniky nebo prodejní akce květin FLOWERS.
Oborovým rozšířením veletrhu FOR GARDEN o zeleň ve veřejném prostoru je odborný veletrh FOR GREENERY, který se věnuje problematice městské zeleně a vybavení veřejných prostranství měst a obcí. Zájem o tyto akce dokládá fakt, že je v současné době přihlášeno na 100 vystavujících společností, jako jsou například firmy FaKopa, Beton Brož, Living in Green, Zahradní nábytek či zahradnictví Starkl.
Více podrobností a informací je možné najít na www.abf.cz nebo stránkách jednotlivých veletrhů.

TEXT A FOTO: PVA

 

Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech