Jak zbavit dům pachu

Jak efektivně provonět domácnost, obuv, textil, pelíšky domácích mazlíčků, a přitom předejít škodlivým účinkům na lidské zdraví a životní prostředí? Odpovědí je ekologický Likvidátor pachu, který na čistě přírodní bázi vyrábí česká společnost A.L.P. Ecology.

 

Likvidátor pachu, který na čistě přírodní bázi vyrábí česká společnost A.L.P. Ecology

 

Likvidátor pachu je ideálním řešením pro všechny alergiky. „Výrobek je směsí éterických olejů a terpenů s přísadami přírodních vůní. Je vyrobený na přírodní bázi, a proto je zároveň i ekologicky šetrný. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky a nezpůsobuje alergické reakce, a to ani u velmi silných alergiků,“ vysvětlil zakladatel společnosti David Rašmadžian.

Nežádoucí pachy nepřekrývá svou vůní, ale neutralizuje je

Ve srovnání s obyčejnými osvěžovači má i rozdílné působení. Nežádoucí pachy nepřekrývá svou vůní, ale neutralizuje je, protože působí přímo na zdroj zápachu. A tak je velmi efektivně likviduje. Kromě rozprášení do ovzduší jej lze využít na jakýkoliv zdroj zápachů. Sám má jen lehký nádech vůně (např. citron, australská borovice nebo květy), který se bezprostředně po aplikaci a neutralizaci zápachů vytrácí. Zůstává tak jen čisté a příjemné prostředí. Likvidátor pachů je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha. Neškodí lidskému zdraví ani nijak neohrožuje životní prostředí či zvířata. Neobsahuje toxické látky, kvasinky a alergeny.
V současné době nabízí A.L.P.ecology Likvidátor pachu vhodný pro následující využití: domácnost, textil a oděvy, obuv, domácí zvířata a veterinární lékařství, zdravotnictví a profesionální sféra. Cena se pohybuje od 89 Kč v závislosti na velikosti a druhu Likvidátoru. Přípravek lze zakoupit prostřednictvím e-shopu www.alpik.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Jak zbavit dům pachu