Horký francouz pro tři z vás!

Rubrika: Soutěže

Nealkoholické svařené víno

Vyzkoušejte pravý svařák z nealkoholického svařeného vína!

Vyzkoušejte nealkoholický svařák Vinný – Horký francouz. Je vyráběn z pravého červeného vína, které se k nám dováží až z vyhlášených francouzských vinic v Bordeaux. Vinný je český patent, který boduje po celém světě. Veliký zájem o něj mají v Rakousku, Itálii nebo dokonce na Tchaj-wanu. Svařák neobsahuje žádná “éčka”, konzervanty nebo umělá barviva. Víno se pouze dealkoholizuje, dochutí a zpracuje na sypkou směs. Díky šetrnému zpracování vína najdete v nápoji dokonce i flavonoidy, tedy zdraví prospěšné látky obsažené v každém červeném víně. Horký francouz tak skvěle funguje i jako prevence proti srdečním chorobám a nervovým onemocněním.

Soutěžní otázka:

Jedna porce Horkého francouze obsahuje stejné množství blahodárných látek, jako několik sklenic kvalitního červeného vína. Kolik sklenic?

 a) 1 b) 2 c) 3

 

 

 

 

 

 

Tři výherci dostanou  balíček s nealkoholickým svařeným vínem.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.1 2013. Slosování výherců proběhne 14.1. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.vinny.cz

Výherci: Alena Kyptová z Jíloviště, Milan Cepák z Vodňan, Alena Sedlmaierová z Děčína.

Gratulujeme!

Horký francouz pro tři z vás!