Exotické stolky

Bez čeho se v žádném interiéru neobejdeme, jsou stolky. Malé nebo velké, jídelní, konferenční, odkládací, noční. Nejčastěji si pořizujeme stolky zvané konferenční, které doplňují sedací kout i samostatnou pohovku nebo křesla.  Pokud máme prostorný pokoj, dá se takový stolek použít i jako odkládací – postavený u stěny a sloužící třeba na knihy a časopisy připravené ke čtení. Může být také využit pro oblíbené květiny nebo vystavení oblíbených kousků z naší sbírky (modelů aut, plachetnic, kompasů…).

Stolek se spodní deskou, přírodní palisandr, rozměry 90 x 60 x 45 cm, cena 8490 Kč

 

Z exotických krajin

Zatoužíme-li po opravdu zajímavém, originálním  stolku, můžeme se podívat do prodejen s nábytkem z exotických krajin. Výrobky tu jsou z neobvyklých dřevin i nevšedně zdobené.
Například etnické zboží z Indie, Nepálu a Tibetu ze sortimentu společnosti Sanu Babu má nejen specifickou pečeť místa, kde vzniklo, ale zároveň i požadovanou evropskou kvalitu. Nadčasový nábytek v koloniálním stylu se stane nepřehlédnutelnou, plně funkční ozdobou každého interiéru, ať už je zařízen v moderním nebo tradičním stylu. Vedle truhel, skříní, komod, lavic, postelí a knihoven tu najdete i stolky různých rozměrů a provedení, nově vyrobené i antik. Vše je vyráběno ručně, z tvrdého tropického dřeva –  palisandru, týku, akácie a manga.
Prodejny Sanu Babu najdete v Praze v Argentinské a v Lazarské ulici.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIRMY

 

 

 

Exotické stolky