U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

dopisy

Kategorie: Dopisy | Autor:

obrázky měsíce…

Každý, kdo vlastní chatu nebo chalupu, zahradu okolo upraví a osází. My jsme řešili úpravu terénu v prudkém svahu, mimo jiné i vytvořením skalky.

Jiří Kaván, Soběslavice

Každoročně se na naši skalku u chaloupky v České Kanadě vrací po zimě párek hliněných opeřenců!

Eva Uchytilová, Jihlava

Dobrý den, skalka je babiččiným a dědovým celoživotním koníčkem. Moc se mi líbí, často jim při práci pomáhám a dozvídám se různé zahrádkářské fígle. Ve skalce roste mnoho druhů rostlin, zvláště netřesků. Babička s dědou skalničky rozmnožují a dávají je pro radost jiným zahrádkářům.

Iva Martinková, Mladá Boleslav

SKALKA

Dobrý deň,

časopis čítame pravidelne od roku 2006, kedy sme si kúpili chalupu a vždy sa naň tešíme, keďže prináša veľa inšpirácií a fotky z rôznych chalúp a záhrad sú „ako živé“. Posielame aktuálnu fotku kúska našej skalky a suchého múrika.

rodina Wágnerova

Mám ráda svou zahrádku a fotím ji v každém ročním období. Nejradši, tak jako jistě každý, mám jaro, kdy i skalka hraje všemi barvami.

Anežka Líšková, Batelov

***

Milí čtenáři, PIŠTE, MAILUJTE, FOŤTE!

Na této stránce uveřejňujeme vaše názory, nápady a tipy a také vaše obrázky. Abyste to neměli tak jednoduché, omezíme vaši fototvorbu tématickým okruhem, který vyhlásíme pro dva nejbližší následující měsíce. Nejhezčí a nejzajímavější dopisy a obrázky uveřejníme a jejich autorům pošleme dárek. Obrázky, prosím, posílejte s koncovkou jpg, jpeg, tiff, (případně formáty raw).

Nezapomeňte uvést svoji adresu, abychom vám dárek mohli poslat! V případě uveřejnění dopisů si redakce vyhrazuje právo vaše texty krátit.

Téma pro č. 8: (posílejte do 12. 7. 2010) Voda v zahradě

Téma pro č. 9: (posílejte do 17. 8. 2010) Plody léta

Chatař chalupář, Cool Grey 6, CMYK – 0,0,0,40, 40% černá Táborská 5, 140 00 Praha 4 e-mail: chatar.chalupar@provolnycas.cz šéfredaktorka: martina.lzicarova@provolnycas.cz

Chcete-li mailovat i ostatním členům redakce, e-mailová adresa zní: jmeno.prijmeni@provolnycas.cz

KOLÁČOVÁ FORMA ZA DOPIS

Autorům uveřejněných dopisů posíláme porcelánovou koláčovou formu s dekorem modrých třešní od firmy Thun

Popisy k obrázkům

dopisy