U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

dopisy

Kategorie: Dopisy | Autor:

Milí čtenáři, PIŠTE, MAILUJTE!

Abychom měli víc informací o vašich potřebách a zájmech, rozhodli jsme se, že každý měsíc sestavíme žebříček článků z předchozích čísel, které vás nejvíce zaujaly. K tomu ale potřebujeme vaši spolupráci.

Prosíme, napište nám, který článek z č. 12/2009 se vám nejvíc líbí. Stačí uvést jen název článku. Pokud připojíte i pár slov navíc – názory, nápady a tipy pro časopis Chatař chalupář, budeme rádi.

Nejzajímavější odpovědi uveřejníme a pisatelům pošleme dárek.

Nezapomeňte uvést svoji adresu, abychom vám mohli poslat dárek! V případě uveřejnění si redakce vyhrazuje právo vaše dopisy krátit.

Milá redakce časopisu Chatař chalupář!

Vysoce oceňuji náměty, které zpracováváte. Když časopis čtu, vzpomenu si na dětství a prázdniny u babičky. Líbí se mi, když i dnes majitelé nemovitostí umí uchovat kouzlo starých věcí…

Marcela Horká, Brandýs nad Labem

dopis měsíce…

Milá redakce, čas od jednoho vydání Chalupáře k druhému mi připadá čím dál delší… V době, kdy by již mělo vyjít nové číslo, obcházím stánek a paní prodavačka, když mě vidí, už hlásí: „Ještě nepřišel!“ Vždycky se moc těším na „návštěvy“, i tentokrát jsou pro mě TOP. Těžko rozhodnout, která více. Na první místo bych nominovala článek „Chalupa zrozená z velkého přátelství“ a hned v závěsu za ní „Roubenka s křídly holubů“. Obě jsou pro mě obrovskou inspirací pro renovaci našeho domečku v Podkrkonoší. I další čtení, jako například reportáž „Vřesová zahrada pod Zvičinou“ i „Okouzleni Bretaní“, je prostě pohádkou… A ostatní rubriky jako obvykle také nezklamaly. Už se moc těším na 1. prosince na další číslo s Majdalenkou.

Marcela Farská, Jablonec nad Nisou

Milá redakcia, v prvom rade musím pochváliť štýl a zameranie časopisu Chatár chalupár, ktorý prináša stále niečo nové a prospešné pre mnohých chalupárov nielen v Čechách, ale aj na Slovensku. Váš časopis som si obľúbila už pred 3 rokmi, ako sme si zaobstarali chalupu a stále je tam potrebné niečo robiť, ale aj pre príjemne strávený čas pri čítaní. V časopise človek nájde kopu inšpirácie, dobrých nápadov a rád, ktoré môže využiť pri svojom koníčku – chalupe. Je úžasné pozerať sa na nové stavby, ale aj premenu starých domčekov, z ktorých dokážu šikovné ruky vytvoriť prekrásny dom alebo chalupu, premeniť starý nábytok za nový apod.

   Privítala by som článok týkajúci sa kapilárne vzlínajúcej vlhkosti kamenného múru a nejakých dobrých a osvedčených rád, akým spôsobom zabrániť tejto vlhkosti. Taktiež by som mala záujem o nejaké staršie vydania vášho časopisu, prípadne adresu, kde je to možné objednať.

Alena Teremová, Sliač

Vážená redakce!

Váš časopis odebíráme více než dvacet let a jsme stále spokojeni. Máme všechna čísla a čas od času se k zajímavým článkům vracíme. První, co přečteme, je „Návštěva“, potom čteme vše ostatní.

   Szabovi, Broumov

Dobrý den, měl bych na vás prosbu ohledně mého domku. Mám vlhké zdi. Chtěl bych požádat, jestli znáte nějaké způsoby vysušení.

Stanislav Supek, Aš

Paní Teremová a pane Supku, téma odvlhčování zdí najdete téměř v každém ročníku. Pokud neplánujete kupovat všechna čísla a časopis čtete jen nahodile, doporučujeme alespoň každý rok pořídit č. 12. Vždy do něj na konec umísťujeme rejstřík, v němž snadno najdete téma, které hledáte. Například letos jsme se odvlhčováním zdí zabývali v č. 7. Starší výtisky můžete objednat na e-mailové adrese predplatne@provolnycas.cz, nebo na bezplatné telefonní lince 800 444 445. Vaše redakce

KNÍŽKA ZA DOPIS

Autorům uveřejněných dopisů posíláme kuchařku Káva – Putování za tajemstvím kávových specialit, kterou vydalo NESCAFÉ

Popisy k obrázkům

dopisy