Čistič oken pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 41 m3.

Výherci: Petr Dupal z Úval, Pavel Strnad z Kladna a Aleš Synek ze Svitav. Gratulujeme!

Ve filmech a televizích reklamách obvykle čistí okna do blyštivého lesku profesionálové na rampách. Realita je ale však taková, že tuto zdlouhavou, únavnou a fyzicky namáhavou práci za vás nikdo neudělá. Obzvláště nepříjemné je nekonečné všech šmouh a odkapávající špinavá voda na okenní rám, parapety a podlahu. Vileda má pro vás řešení, přináší vysoce inovativní vysavač na skla, s kterým je čištění tak snadné, že si s ním bude rozumět i váš muž.

S Vileda Windomatic stačí okna běžným způsobem umýt a poté použít ruční vysavač, který odsaje veškerou špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze mýt i v myčce. Zůstanou vám pouze dokonale čistá a suchá okna, bez jediné kapky na parapetu či podlaze. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel za každé situace, snadno dosáhne Windomatic také do rohů a spodních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy.

Krom oken oceníte Vileda Windomatic také při čištění zrcadel, okenních rámů a dalších hladkých ploch, kterých má každý doma nespočetně. Na jedno nabití vyčistíte cca 20 m2.

Windomatic je nový všestranný pomocník s výsledky jako od profesionála.

A právě Windomatic můžete tento týden vyhrát v naší soutěži.

Soutěžní otázka:

Jaká byla průměrná roční spotřeba pitné vody na obyvatele domácnosti v Praze v roce 2013?

 41 m3 112 m3

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, který správně odpoví, dostanou Windomatic od firmy Vileda.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.7.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.7.2015.

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.vileda.cz.

Čistič oken pro tři výherce!