Soutěž pro čtyři výherce!

Rubrika: Soutěže

Sendvičovač (toustovač) je malý domácí elektrospotřebič. Jedná se o kuchyňské zařízení, které slouží k přípravě sendvičů. Na rozdíl od klasických topinek, kdy se pečivo smaží v oleji na pánvi nebo ve fritéze, se jedná o metodu zvanou rozpékáni, neboli opakované pečení. Pracuje na principu dvou elektricky ohřívaných desek, poloha topných desek není významná, může být provozován ve vertikální i horizontální poloze. Mezi elektrické desky se pak vkládá bílý chléb nebo veka v jedné či ve více vrstvách, mezi které se ve více vrstvách vkládají různé přílohy či pochutiny (tvrdý sýr, salám, šunka, zelenina, vejce, tvaroh, pomazánka, ale i burákové máslo apod.).


Nejslavnější variantu sendviče s burákovým máslem vytvořil Elvis Presley, který k němu přidal rozmačkaný banán. Tento sendvič se dá ještě obohatit plátky opečené slaniny. Jako přílohu si můžete připravit čerstvý zeleninový salát. Kombinace sice zní prapodivně, ale chutná!

 

Soutěžní otázka:

Na našem webu vám nabízíme i různé recepty. Ve které rubrice?

 a) Recepty b) Hospodaření

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sendvičovač Concept a čtvrtý výherce získá nabíjecí svítilnu Emos.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 27.7. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 28.7. 2014.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 Další podmínky soutěže najdete zde.

 Informace o partnerech soutěže:

 Veškeré informace o firmách a jejich produktech naleznete na www.my-concept.cz a www.emos.cz.

Správná odpověď je Recepty.

Výherci: Klaudie Turková z Prahy, Radka Gellerová z Poličky, Alice Hrudková z Kralovic a Jan Steinbauer z Tábora.

Gratulujeme!

Soutěž pro čtyři výherce!