Chcete mít chutnější a čistější vodu z kohoutku?

Nejcennějším zdrojem tekutin pro lidský organismus je kvalitní a čistá voda. Nejsnadnější způsob, jak ji získat, je otočit kohoutkem vodovodu. Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Vyhnete se tak tahání těžkých nákupních tašek s balenou vodou a zároveň tím prospějete i přírodě před odpadem v podobě stovek tun prázdných PET láhví. Jenže ne vždy nám voda z kohoutku chutná.

 

Hyundai Aqua Optima Arcadia

 

Hyundai Aqua Optima Accolade

Filtrační konvice Hyundai Aqua Optima
Řešení nabízí filtrační konvice Hyundai Aqua Optima. Díky jedinečnému patentovanému 5ti stupňovému procesu filtrace odstraňují filtry Aqua Optima nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. Je zde využívána jedinečná směs aktivního uhlíku, který má příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů. Technologie filtrů také výrazně snižuje obsah chlóru a uhličitanu vápenatého, jenž způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním filtrované vody prodloužíte životnost vaší rychlovarné konvice a zejména espressa. Snížením obsahu chlóru a tvrdosti vody jsou tak teplé i studené nápoje daleko chutnější.

 

Hyundai Aqua Optima Arcadia v modré

Chutnější a hezčí zelenina
Přefiltrovaná voda je ideální na vaření zeleniny – zlepšuje její chuť i vzhled.  V nabídce jsou modely s manuálním i elektronickým indikátorem životnosti filtru a objemem na přefil¬trovanou vodu od 1,3 do 2 litrů. Filtr Aqua Optima vydrží minimálně 30 dní a přefiltruje zhruba 100 litrů vody.
Vyzkoušet můžete také nové filtrační konvice Hyundai Aqua Optima Arcadia v matném provedení ve 3 barvách – zelené, oranžové a modré. Můžete si tak vybrat barvu, která se vám bude nejlépe pasovat do vaší domácnosti. Nebo zvolte další novinku filtrační konvici Hyundai Aqua Optima Accolade s víčkem ve stříbrné barvě, která skvěle zapadne do moderních interiérů. Konvice Hyundai Aqua Optima jsou k dostání již od 199 Kč.

 

Hyundai Aqua Optima Arcadia v zelené

Čistá voda není samozřejmostí
Zdroje vody jsou na planetě rozloženy velmi nerovnoměrně – zatímco někde je vody dostatek, některé oblasti trpí suchem. Jedním z míst, které je tímto nedostatkem postiženo, je Etiopie.
Společnost Člověk v tísni se právě v Etiopii snaží pomoci místním dětem – a nejen jim – k lepší dostupnosti vody. Na pomoc s tímto úkolem jim přichází značka Hyundai s výrobkovou řadou filtračních konvic Aqua Optima.
Díky každé prodané konvici Hyundai Aqua Optima věnujeme jednomu dítěti v Etiopii čistou vodu na jeden měsíc.

Více informací najdete na www.hyundai-electronics.cz.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: HYUNDAI ELECTRONICS

 

Chcete mít chutnější a čistější vodu z kohoutku?